Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Apa bent volt szülésnél?

Anyukák! Apa bent volt szülésnél?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 16:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a vajúdásnál bent volt, de sajnos császár lett a vége, oda már nem engedték be, de ő foghatta meg először a babát.

Engem nyugtatott, hogy bent volt.

Most a második szülésemnél is az a terv, hogy bent lesz. :)

2023. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

Úgy terveztük benn lesz a természetes szülésnél, úgy alakult azonban hogy sürgősségi császár kellett de szerencsére így is végig benn lehetett a fejemnél és fogta a kezem.

Én sem akartam nélküle szülni, nekem szükségem van a támogatására ilyen kiszolgáltatott helyzetben. Ő is mindenképp benn akart lenni,támogatni és a baba érkezésénél is jelen akart lenni. Szóval nálunk ebben teljes egyetértés volt ésnagyon örülök hogy meg tudott valósulni.

2023. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%
A 62%os miért pontoz le mindenkit?!😠
2023. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
57%
23, azokat nem pontozta le, akiknek nem volt bent. Valószínűleg irigy, ha valakinek bent volt, és jó is volt. Ennyi öröme legyen. Nem érti, hogy ez nem like jel.
2023. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőnél bent volt végig.

Segített amiben tudott, de nekem főleg lelkileg adott sokat a jelenléte.

Aztán amikor mindkettőt pici lányát megkönnyezte, az nagyon megható volt számomra is.

2023. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%

Bent. Igaz PCS-m volt egészségügyi problémák miatt, de az is szülés 😀

Bolondja majdnem elajult mert benezett a paraván mögé mikor már felvoltam vágva bőven.

Ha természetesen szülök is szritntem bent lett volna.

Nem alul áll, hanem a fejemnel.

2023. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%

Nálam egyiknél sem volt bent. Úgy érezte, hogy nem bírná, hogy szenvedni lát és nem tud segíteni, de azt mondta, hogy ha nekem mindenképpen szükségem van arra, hogy bejöjjön, jön. A testvérem szívesen bejött velem, így volt odabent támaszom. Ráadásul ő többször szült már, így tudta, milyen.

A férjnek kell tudnia, mit bír és mit vállal, de egy biztos támasz szüléskor kincset ér. Legyen az férj, nőrokon, dúla, bárki, akiben az anya bízik.

2023. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Bennt
2023. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%

Bent volt velem végig, el sem tudta képzelni, hogy ne legyen ott.

Hatalmas segítség volt.

22:00-kor folyt el a magzatvizem itthon, hajnali 1-kor már a szülőszobán voltunk, és másnap 15:15-kor született meg a fiunk. Ő vágta el a köldökzsinórt is, majd amikor engem varrtak, akkor rajta volt szőr-bőr kontaktban.

2023. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
82%

Program császár volt, de ha természetes szülés lett is volna, ugyanúgy nem jött volna be.


Én sem akartam és ő sem. Nekünk így volt jó.

2023. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!