Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti táomagtó üzenet?...

Szülés előtti táomagtó üzenet?Mit írjak?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk a sógornőmékkel,szomnbatra volt kiírva,ha péntekig nem jön a baba,indítják.

Nem akarom már hívni,úgyis tudja,hogy gondolunk rá,na meg az anyja,anyósunk úgyis minden nap zaklatja,hogy mi a helyzet...

Viszont anyósoméktól tudom,hogy szegény nagyon izgul,gondoltam írok neki pár sort..Vagy ne tegyem?Írjam,hogy midnen rendben lesz,gondolunk rá?Ti örültetek volna egy ilyen üzenetnek vagy kikergetett minden rokon a világból?

Őszintén kérdezem,remélem nem hülye kérdés,de bennem tényleg felmerült,mert szeretném bíztatni,de tolakodó sem akarok lenni...Köszönöm



2023. júl. 19. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább felhívnám.
2023. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Aranyos tőled az ötlet.

De én pl. a hagyjon mindenki fázisban voltam, csak befelé tudtam már figyelni, marhára fárasztottak volna az ilyen udvariassági körök, hogy írsz és válaszoljak rá valami kedvescukit...

De ugye ahány ember, annyi fajta.

Én békén hagynám.

2023. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem erről fontos beszélni és keveset is beszélünk..Ilyenkor nem az hiányzik az anyukának,hogy anyós meg mindenki minden reggel kérdezgesse,hogy mi a helyzet...Pedig tudom,hogy jó szándékból zesik,de mégis valahogy erről szerintem keveset beszélünk..Én még nem szültem,de igyekszem empátiával fordulni ehhez a kérdéshez,azért is gondoltam,hogy megkérdezem itt a kismamáktól
2023. júl. 19. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Írj pár sort! Nekem jól esett volna.

Mondjuk az is ha nem mindennap cseszegetnek a kérdéssel telefonon, hogy "na? még mindig egyben!?".

Írásban oké. Nekem a telefonálgatás volt nem oké.

2023. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Szia Kati, remélem jól vagy. Kitartas, hamarosan ott lesz a korodban a Julika. Szeretettel gondolunk rád, ha segíteni kell bármiben, csak szólj.
2023. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A férjed írhat neki, mégiscsak ő a testvére. Nekem jól esett volna ha a bátyám kérdez felőlem. Sógornővel sem lettem volna bunkó de olyan nem oszt nem szoroz szitu lett volna.
2023. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a ti viszonyotoktól függ. Random rokonnal én se beszélgettem volna hosszan, de nem is vettem volna rossz néven, ha valaki csak annyit ír, hogy szurkol nekem. Oké értem, hogy van aki belemászik az ember intim szférájába, de azért nekem az a ló túlfele, amikor már udvarias együttérzést sem lehet megüzenni, mert jaj mit szól hozzá? Szóval szerintem ennyit írhatsz, ha jóban vagytok, akár mesél többet magától is, de bízd rá.
2023. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Sokat gondolunk rátok. Nem akarlak telefonon zavarni,mert gondolom így is nyaggadtnak elegen. De ha beszélgetni van kedved hívj bármikor.
2023. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Engem a végén kifejezetten idegesített bárminemű üzenet.

Csak azt kívántam, mindenki hagyjon békén.

De ez tényleg emberfüggő.

2023. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, nekem 10 nap van vissza, de már elegem van a hasonló üzenetekből meg az egyben vagytok még és stb kérdésekből🤦🏽‍♀️ Mintha bárki elől eltitkolnám, ha végre beindul a dolog, vagy én nem arra várnék, hogy megszülessen😅
2023. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!