Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be mernétek vállalni egy...

Be mernétek vállalni egy egész napot kimozdulást 2 órás odaúttal, 2 órás visszával?

Figyelt kérdés
Augusztus 21-re vagyok kiírva, és 2 hét múlva szombaton mennénk egy születésnapi ebédre, férjem nagypapája lesz 90 éves. Két órára laknak tőlünk, 3-4 órát biztosan ott lennénk, majd még 2 óra a hazaút. Akkor leszek majdnem 38 hetes. Viszonylag jól vagyok, néha keményedek, de csak sok állás után és a pihenéstől elmúlik, meg már eléggé fárasztó a nagy pocak, de jó a közérzetem. Persze majd meglátom, hogy előtte hogyan leszek. Első baba lesz.
2023. júl. 22. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hmm 39 hetesen a szülővárosomból tömegközlekedve(közel 4 óra utazás) mentem a egyetemre,majd haza két nap múlva, 1 hét múlva szültem csak, kutya bajom nem lett
2023. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én nem. Az ok: 38 hétnél tovább nem húztam egyik gyereknél sem. De első gyerekkel se tettem volna, mert pont elég szarul voltam, és volt egy olyan (jó) megérzésem, hogy nem viszem végig, a konkrét hetet is eltaláltam (anyukám is akkor szült).
2023. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Én nem mertem volna.. De szerintem ez majd előtte pár nappal aktuálisabb lesz, ha úgy érzed akkor is, hogy még bírnád, és még egyben is lesztek, akkor talán okés lehet.

(Nekem is volt egy megérzésem még mikor kiderült, hogy terhes vagyok, hogy 36-37. héten biztosan megszülök. Aztán kb. 11+4 hetes voltam, amikor azt álmodtam, hogy a kiírt előtt 21 nappal fogok szülni.

Végül a kiírt előtt 23 nappal született meg. )

2023. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
En nem mentem 36 het utan sehova ami messzebb volt 1 oras utnal. De en telen szultem, es a fagyok miatt nem rizikoztam
2023. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Siman. En a 39. heten meg vonatoztam masfel orat oda-vissza hetente tobbszor.
2023. júl. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Be. Vinném a kocsi hátuljában a kórházi cuccokat. Kis ország ez, szülést bárhol levezetnek.
2023. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha táppénzen vagy akkor nem. Ha ott mennél kórházba akkor a NEAK megbüntet.
2023. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen már nem tudtam ennyit autózni. Zsibbadt, fájt mindenem.
2023. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

38 hetesen nekem a város szélén lévő Aldiba elmenni kocsival is bőven kényelmetlen volt, fájt a derekam, dagadtak a lábaim. Biztos nem autóztam volna 4 órát senki kedvéért.

2023. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!