Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülés könnyebb vagy...

Második szülés könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
Az első nekem eléggé traumatikus volt és most gyűjtöm a bátorságot a második gyerekhez, jól jönne pár pozitív történet 😊
2023. júl. 24. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A második szülésem egy ajándék volt, az elsőt indították, 18 óra volt, pokoli fájdalmak, minden bavatkozás amit el lehet képzelni, ki is esett pár óra annyira magamon kívül voltam. Ehhez képest a második babánk maximálisan megkímélt, magától indult, nulla beavatkozásra volt szükség, 4 óra 15 perccel az első fájás után megszületett. Az elsőhöz képest alig fájt, olyan érzésem volt hogy a gólya hozta a gyereket, mert konkrétan nulla szenvedésből meglett. Ilyet kívánok neked is :)
2023. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt indították, a második sokkal rosszabb volt. Lehet neked pont a második lesz könnyebb.
2023. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyebb volt .

Elso sem volt nehéz,indított szulesem volt,és négy és fél órát vajudtam csak .

A masodikkal magától indult a szules két és fél órát vajudtam.Abbol másfelet a szülőszobán egyet otthon.

(Fél háromkor jöttek a fajasok,ötkor mar megvolt fiam)

2023. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!