Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő múlva...

Császár után mennyi idő múlva tudtatok felkelni és ellátni a babát?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
a 7.napon, de még kellett plusz 1 hét mire egyedül is el mertem indulni vele fürdetni.
2023. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
16:30kor született, 23:30-kor állítottak fel, zuhanyoztam, stb. 3 órával később kaptam vissza a lányom, akkor mutatták a pelenkázást, megkaptam a táblázatot, amiben vezetni kellett a szoptatást és a pelenkacserét, és a reggeli vizitig vissza se jöttek. Muszáj volt megoldani. Másnap kiderült, hogy a szomszédban covidos van, a közös fürdő miatt karanténba tettek, onnantól még fürdetni se vitték el, hoztak egy kupac babaruhát, és oldjam meg egyedül.
2023. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Aznap felkeltettek. Ellátni a kórházban nem kellett, nem lehetett. A hazamenetel napjától elláttam otthon.
2023. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

6 órával műtét után álltam fel. Utána egyből el tudtam látni.

Nem mondom, hogy könnyű volt eleinte, de a hormonok úgy dolgoznak, hogy nem ismersz lehetetlent.

2023. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Pár órával műtét után első felállás,utána már én láttam el,bár ott meg segítettek egyszer fürdetni és pelenkázni. 4 nap után otthon felvaltva a férjemmel csináltuk amit kell.
2023. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok miért lettem lepontozva? nekem a császártól belső vérzésem lett, 5 napig intenzíven voltam.
2023. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
15 órakor született. 16 órakor a császármegőrzőbe hozták, ès rám fektettèk. Kb 3 órát már akkor velem volt, mert nem ,"bírtak" vele a csecsemősök ès sírt folyamatosan. Majd egy fèl órára elvittèk ès visszahozták. 11 órakor mentem zuhanyozni, 11 óra 25 perckor már újra velem volt. Onnantól kezdve kb 0 percet töltött a csecsemő osztályon.
2023. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én délutáni császárral, másnap délelőtt kaptam meg a babánkat. Bababarát kórházban voltunk, így onnantól az enyém volt és csak fürdetni vitték el, minden mást én rendeztem.
2023. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
11kor műtöttek, 7utan allitottak fel (muszakvaltas volt) utana 8 korul mar hoztak. Nem akartam h elvigyek. Azt mondtak szoljak ha baj van, es jonnek. Masodik gyerek, volt mar rutinom. De az elso természetes uton jott, szóval a fajdalmat új volt. Nem sirom vissza. De minden percet imadtam, hogy ott volt velem
2023. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Du. 4-kor szuletett, este 10-kor felallitottak, gyors zuhany, vacsora, fel 11-kor kihoztak a csecsemosok, es onnantol kezdve egy percre sem vittek el tolem, csak en lattam el.
2023. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!