Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit befektettek terminustúllé...

Akit befektettek terminustúllépés miatt, hogy viselte? Hogy alakult a szülés?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 40. hetet és be kellett feküdnöm. Szülésnek semmi jele, a méhszáj 1 ujjnyi, fájás nincs. Nem indítanak, ameddig nem indokolt, de én nagyon nem szeretnék sokáig itt lenni. Otthon van egy kétévesem. Annyira remélem, hogy a hétvégén megszületik a kicsi. Elképzelhető, hogy így minden előjel nélkül megindul? Veletek hogy volt?

2023. júl. 28. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem szörnyű volt, lelkileg megviselt. Mindent próbáltak, de nem indult. Méhszájérlelő, oxi, kézzel tágítani (biztos nem engedném mégegyszer). Végül 41+2 császár.
2023. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bárcsak nekem is indítanák hétfőn! D nem valószínű, hogy fogják.

Hú, az első szülésemnél a kézzel tágítás fájt a legjobban, de nekem nem is szóltak előtte...

2023. júl. 29. 10:14
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk nyisd ki a szád. Kérdezd meg, hogy lehetne-e esetleg indítani…
2023. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy itt miért ilyen bunkó mindenki? Természetesen már megkérdeztem, de ameddig orvosilag nem indokolt, nem indítják.
2023. júl. 29. 11:59
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nekem itthon volt már egy 3 évesem, így elég rosszul. De muszáj volt mert kevés volt a magzatviz. Viszont még így is megkerdeztek, hogy beakarok-e feküdni. Természetesen nem akartam,de a baba miatt tudtam, hogy kénytelen vagyok. Aznap este indítottak.
2023. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy, 2 napot és egy éjszakát bírtam bent, engem nagyon megviselt a kórházi környezet.


Lelkileg viselt meg inkább, hogy ott vagyok bent "egyedül" (5 másik szobatárssal). A nővérek taplók voltak, mindenért leharapták az ember fejét, az orvosok nem nagyon foglalkoztak velünk.


Szüleim intézték el, hogy a 3. napon császározzanak, majd utána külön szobába is kerültem, utána bent azért sem szóltak, ha látogatási időn kívül volt nálam látogató. Valahogy, miután kiderült, hogy a kórház igazgatósággal jóban vagyunk, hirtelen mindenkit kenyérre lehetett kenni és azonnal szupersegítőkész volt mindenki... Undorító egy népség.

2023. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szerencsére itt kedvesek a nővérek, orvosok. :) El se tudom képzelni ilyen helyzetben milyen rossz érzés lehet, ha még lekezelőek is valakivel.

Azért az valahol megnyugtató, hogy ez nem csak engem visel meg.

2023. júl. 29. 16:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi újság? Beindították?
2023. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező és a válaszolok mikor hogy szültetek? Indítani kelett?
2023. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nekem 2 nap múlva magától beindult.
2023. nov. 3. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!