Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit befektettek terminustúllé...

Akit befektettek terminustúllépés miatt, hogy viselte? Hogy alakult a szülés?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 40. hetet és be kellett feküdnöm. Szülésnek semmi jele, a méhszáj 1 ujjnyi, fájás nincs. Nem indítanak, ameddig nem indokolt, de én nagyon nem szeretnék sokáig itt lenni. Otthon van egy kétévesem. Annyira remélem, hogy a hétvégén megszületik a kicsi. Elképzelhető, hogy így minden előjel nélkül megindul? Veletek hogy volt?

2023. júl. 28. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek feküdtél be, ha úgy se indítanak? Naponta is be lehet járni ctg-re…
2023. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én találtam ki.
2023. júl. 28. 17:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem börtön a kórház, tehát javasolhatják ők a befekvést, de ha úgy se csinálnak az égvilágon semmit a napi ctg-n kívül, akkor nyugodt szívvel el lehet utasítani és kész.
2023. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem végül 41+on indítottak tablettával :) mindent bevetettem, de csak nem akart kijönni
2023. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem ezt a befektetés dolgot.

Nálunk is mondták, de én határozott voltam és kijelentettem, minek?! Azért a napi 1 nst-ért?!


Inkább bejártam minden nap.

3 napot húztam rá

2023. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

41+0 napon inditottak. Aznap reggel kellett mennem 7re cuccostól. Betegfelvétel, szobába bepakoltam. Adtak egy halóinget, aztán irány a szülőszobák.

10kor kaptam infuziót. 1kor megvolt a baba.

Amúgy a hidegfrontok meghozhatják de pl nekem nem működött. Én jelezném az orvosnak, hogy szeretnék haza menni.

Mi is minden nap jártunk nstre, hétközben a szakrendelőbe. Hétvégén az osztályra, azért kár ott feküdni egy hetet. Szerintem következő alkalommal ha látsz egy orvost, kerdezz rá.

2023. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt itt is, aki jelezte, hogy ő nem feküdne be, de elég csúnyán néztek rá és azt mondták, hogy azt nem biztos, hogy engedik... Aztán végül nem tudom mi lett, de itt nem nézik jó szemmel az ilyet. Persze tudom, hogy nem kötelező, de nekem nem hiányzik, hogy emiatt legyenek mondjuk szülésnél lekezelőek velem. :/
2023. júl. 28. 17:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
41 hèten inditották, de nekem se kellett befeküdni. Mivel indokolták?
2023. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Semmivel, itt mindenkit befektetnek, amikor betölti a 40 hetet.
2023. júl. 28. 18:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a betoltott 41. heten fektettek be, 2 napot voltam a terhespatologian, ott jol megvizsgaltak (kezzel tagitas), attol elment a nyakdugo es elkezdtem kicsit tagulni, de csak nem akart magatol beindulni a buli. A harmadik reggelen kaptam beontest es hajnalban vittek a szuloszobara, oxival inditottak, de fajasok ugy se jottek, vegul a burokrepesztestol nagyon durva, szinte egybefuggo fajas kezdodott. Kertem erzestelenitest gerincbe, raadasul fel sem kelhettem az agyrol, vegig rajtam volt a szivhang figyelo es be volt kotve infuzio. Nem volt egy leanyalom, de delutan 3 elott megszuletett a fiam, huvelyi uton. Engem nagyon megviselt a hosszas korhazi bentlet, az idegeimre mentek az allando vizitek, vizsgalatok, folyton cserelodo szobatarsak. Kitartast kivanok neked es mielobbi szulest! :)
2023. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!