Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A valódi fájások elmúlhatnak,...

A valódi fájások elmúlhatnak, mielott valoban erosse valnanak?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje vannak joslofajasaim, ez nem uj nekem, de tegnap keso delutantol tenyleg besurusodtek, este pedig miutan lefekudtem pihenni, 10 percesekke valtak, eros mentsruacios gorcshoz hasonlitottak, a derekamat is ereztem, majd miutan kimentem a mosdoba, igazabol lassan abba is maradtak, reggelre pedig elmult. A joslofajasok lehetnek szabalyos 10 percenkent? Vagy ez mar a vajudas, es ma lehet ismet beindul? Ti hany perces fajasoknal indulnatok a korhazba, ha 45 kmre lenne a korhaz toletek?


39+6 hkm


2023. júl. 29. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben igen. Van, akinek a kórházba érve állnak le. A fájásgyengeség is létező tünet.

De simán lehet jósló a tied.

45 km 1 óra alatt van. Első gyerek ritkán jön gyorsan.

Második gyerekem beállt 5 percesektől volt 3 óra(!).

2023. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stresszhelyzetben (ez lehet akár a kórházi ellátás során is, ha az anya nem érzi buztonságban magát) leállhat a vajúdás, de esélyesebb, hogy nálad jóslók voltak.
2023. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A valódi fájások elmúlhatnak, nekem pl. 7-8 percesek voltak, de amint beléptem a szülészet ajtaján, elmúltak és sokáig nem is kezdődtek újra. De aztán... az első fájásoktól 26 óra volt, az utolsó órákban 3 percesekkel.

Azt nem tudom megmondani, nálad mi lehet, mert a másodiknál a szabálytalan és ritka fájásokra azt hittem, hogy jóslók, aztán jött a kitolás :S de időben beértünk. Szóval még magamnál és nem első szülésnél is benéztem. De az igaz, hogy az első gyerekre azt mondják, hogy lassabban szokott jönni, aztán vagy tudja ezt vagy nem. A biztonság kedvéért legyen valaki melletted vagy legalább a szomszédot lehessen ugrasztani, ha menni kell!

2023. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A jóslófájás lehet szabályos jellegű is, a vajúdás meg le tud állni.

A kórházba lépve annyira fogalmam nem volt hova kell menni és mi fog történni, hogy nekem a 3 perces fájásaim álltak le. Akkor covid volt, szinte csak egyedül mehettem mindenhova, és nem volt semmi felkészítő.

Utána újraindultak, de volt egy kis szünet. Én emiatt másodjára már igyekszem okosabban készülni, hátha nem fog annyi ideig tartani (az első kb 24 óra volt).

2023. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóslófájás volt?
2023. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!