Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kiszerettem a...

Szülés után kiszerettem a férjemből? Ez valódi érzés vagy csak a hormonok változása okozza?

Figyelt kérdés

Öt hetes a babánk. A férjembe őrülten szerelmes voltam az első perctől,(három éve),végig a terhesség alatt is,de már szülés után két nappal a kórhazban éreztem,hogy baj van. Egy hetet voltunk bent komplikációk miatt,és mire hazajöttünk,valami megváltozott bennem. Ahogyan erősödött bennem a kislányom iránti szeretet,ugy csökkent a párom felé minden pozitív érzelmem. Mára már kimondottan irritál a közelsége,az érintése. Nem mutatom ki,kényeztetem,ahogyan korábban is,minden módon,de irtózom az érintésétől,pedig a kapcsolatunk alappillére a jó szex volt. Pár napja már az jár a fejemben,milyen jó lenne,ha elhagyna,sokkal könnyebb lenne nélküle.(Gyerektartasra se lenne igényem,csak menjen el)

Borzasztó érzés,hiszen semmiképp nem akarnam,hogy a gyermekünk csonka csaladban éljen,ingázva apu es anyu között,de már nem bírok enni sem,folyamatosan fogyok,pedig nem is tudok szoptatni. Van remény,hogy helyreállnak a régi érzelmek a hetek múlásával? Tapasztaltatok ilyet?


2015. dec. 29. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"a kapcsolatunk alappillére a jó szex volt"


EZ NEM ALAP semmilyen kapcsolatra, ilyen esetben nem kellett volna gyereket vállani.

2015. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőnek igaza van! Ha a szex volt csak az alap a jó kapcsolatra, az látszik mire elég. Erre vállaltál gyereket? Azért nem írtam többes számban, mert lehet a férjednél nem a szex volt az alap.
2015. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Még jobban szerettem a férjem, bár az igaz, hogy a baba körüli elfoglaltság, a fáradtság miatt nem volt "időm" úgy megélni a szerelmet. De azóta még jobban szeretem. Ez nagyon durva, ilyet a hormonok nem csinálnak. Szerintem te sosem szeretted igazán a férjed.
2015. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Most ezen kukacoskodtok...ahogyan írtam is,nagyon szerelmes voltam belé,sok nehéz dolgot átvészeltünk együtt,átgondoltan vállaltunk kisbabát. Miért baj,ha emellett a szerelmi életünk is szuper volt? Szerintem ez nagyon fontos része két felnőtt kapcsolatának. Inkább tapasztalat érdekelne,vagy segítő szándékù hozzászòlás.
2015. dec. 29. 18:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"a kapcsolatunk alappillére a jó szex volt"


"Miért baj,ha emellett a szerelmi életünk is szuper volt?"


Ez a két mondat ellentmond egymásnak: vagy a szex volt az ALAP, vagy az egyéb MELLETT volt jó!


Most vagy nem tudsz magyarul, vagy most megpróbálod kimagyarázni a dolgokat.


Ahol jó párkapcsolat van (ahol NEM a szex a legfontosabb), ott egy gyerek csak erösíti a a kapcsolatot.

2015. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom.
2015. dec. 29. 19:09
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jo vele neked akkor...Hagyd el! Hatha rajossz mit veszitesz ;) Sajnos neked van gondod vele es nem jo ha megjatszod a kedvesseget ahogy irod.Sem neki sem neked nem oke. Hat nem lehet most konnyu neked de azert megprobalnam,pl kettesben 1-2 lopott orat..baba nelkul hogy akkor is undorodsz-e tole.A legtisztabb lenne az oszinte beszelgetes vele mert ismer teged es tud lehet "segiteni" megvalaszolni a kerdeseid. Sok sikert kivanom,hogy visszaterj hozza lelkileg es testileg is!
2015. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd át ezt az írást úgy, hogy elképzelés: a férjed írta rólad. Fájna?


En mindhárom szülés utan rajongó szerelemmel neztem a férjemre. Igaz, tiz ev utan szültem. Szilárd érzelmi alapon nyugvó kapcsolatban.

2015. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Jav: elképzeled
2015. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Adj idöt magadnak ,kérd meg hogy kicsit hagyjon magadra ,gondolom dolgozik is amúgy.Aztán vagy jobb lesz vagy nem.
2015. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!