Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki egyáltalán nem...

Van olyan, aki egyáltalán nem sérült szülés közben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz sérülés alatt? Vágás, repedés, szakadás? Természetesen létezik olyan, akinek semmi ilyen nem volt.
2023. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre gondoltam, csak elfelejtettem kiírni. 😅
2023. júl. 31. 08:31
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

nekem csak egy kis gátmetszésem volt, két öltés.

Aztán egy hét múlva meg hattal mentem haza, mert varratszedéskor szétnyílt, úgyhogy hegkimetszés, resutura...

2023. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A második szülésem teljesen sérülésmentes volt, ott összejött a gátvédelem. Az elsőnél is csak egy kis repedés lett, 1-2 öltéssel kellett csak összevarrni (felszívódó varratokkal, tehát nem volt varratszedés, egyszerűen csak elmúlt).
2023. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem teljesen sérülésmentes volt, de a 2.szülésemnél nagyon kicsit repedtem csak. Nem volt gátmetszés. 2 öltést kaptam csak, és már aznap sem volt semmi bajom, jöttem mentem, vagy 2 napig éreztem picit azt a 2 öltést, de nem mondhatom, hogy fájt.
2023. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Ez elkerülhetetlen. Mert ha nincs vágás a hüvely akkor is kitágul. Tehát szülés után semmi se lesz olyan mint volt.
2023. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van ismerősöm akinek sikerült sérülés nélkül szülnie, se gátmetszés se repedés. De ő tudatosan készült rá már a terhesség alatt, olyanokkal mint gátmasszázs, intimtorna.
2023. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
És ugyan olyan a hüvelye mint előtte?
2023. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak, akik nem sérülnek.

Nekem pici horzsolásom lett, plusz olyan pici, első fokú sérülés, amit nem kellett varrni. Nem készültem sehogy, csak hagytak négykézláb lenni kitoláskor. Sokat számít, hogy milyen pòzban van az anya.

2023. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8as nem tudom, nem néztem még meg :D nyilván a terhességgel meg a szüléssel sok minden változik a női testben, de itt most a sérülésekről van szó
2023. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!