Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs bent az apa a szülésn...

Ha nincs bent az apa a szülésnél? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igyekszem nagyon rövidre fogni.


Tehát van már 2 gyerkőc,mind a 2 születésénél bent volt a férjem.

Elejétől a végéig..


Hamarosan belépünk a 35.hétbe. a kapcsolatunk a terhesség alatt azt hiszem igen megromlott. Hogy a hormonok. A nem egyszerű terhesség miatt, vagy mert ő is egészen másképpen viselkedik most mint az első kettőnél nem tudom. Iszonyatosan eltávolodtunk egymástól.

Most már többször is elgondolkodtam azon ,hogy én azt hiszem egyáltalán nem szeretném ha velem lenne a vajúdás és szülés alatt..


Csak attól tartok később rá jövök rossz döntés volt ez részemről.

És a kötődés? Apa és legkisebb gyermeke között? Ezen sokat változtatna? Hogy pont ő nála nem lehetett ott? És a kapcsolatunk ?


Viszont jelenleg valahogy nem érzem azt ,hogy magam mellett szeretném tudni.😔


Köszi ha elolvastad.

Minden hozzaszólás érdekelne. Nem tudom mit várok. Talán csak néhány szót, senkinek nem mondtam ezt a környezetemben. Férjemnek 1x igen, megviselte.



2023. aug. 1. 17:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A probléma nem a terhesség előtt alakult ki ,és vállaltuk be a babát. Hosszas átbeszélés után döntöttünk úgy, hogy jöhet. Legkisebb gyermekünk már 6 éves, legnagyobb most lesz 9. Lassan 14 éve vagyunk együtt.


Nehezen indult a terhesség. Sokkal nehezebben élem meg.

Egészen más. És emiatt én is egészen más vagyok azt hiszem.

Persze érezhető, hogy ő neki sem ez az első gyerek.

Abban bízom, hogy csak a hormonok játszanak velem! Úgy érzem eltávolodtam tőle!

Nem agresszív,nagyon szereti a gyerekeit. Nem beszél velem csúnyán ( persze van amikor ő is borul ,és akkor igen)

Sokszor igerget. Amit nem tart be.

Nincs humor , nincs mosoly. Negatív..Türelmetlen.. Sokszor megkerem valamire ami nekem már nehezebben megy. De maximum 3 nap múlva történik bármi is. Na akkor én megcsinálom. Majd jön a leba....ás ,hogy miért emelgetted mondtam ,hogy jövök, nem?! Mi?

Dehát már 3 napja kerlellek. Számítani nehezen lehet rá. Telefonon elérni szinte lehetetlen. Folyamatosan a fülén lóg ,vagy a kezébe. Hozzászólni is nehezen lehet ,gyerekek is nehezen tudják a kapcsolatot felvenni mert folyamatosan 3 percenként tényleg telefonál, ír valakinek. Elvesztettem ,teljesen úgy érzem.

Gyerekek körül mindent is megcsinalok. Állatok körül is.

Kicsit emiatt magányos vagyok.


Tudom, hogy másnak más jellegű a párkapcsolati problémája. Komolyabb esetleg. Nekem jelenleg ez. Persze erre rá jon egy nagy adag hormon is ,ami nehezíti a dolgainkat. Már nem is akarom magam mellett tudni sokszor.

2023. aug. 3. 08:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs valakije? Nem akarom beléd beszélni, de ez a nonstop telefonon lógás nekem gyanús lenne.
2023. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!