Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eddig ide jártam magán dokihoz...

Eddig ide jártam magán dokihoz vidékre ahova tartozom területileg. De most nagyon sok rossz dolgot hallottam a kórházról és nagyon félnék itt szülni. ?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék szülni a Szent István kórházba, tudtommal ,ha magandokihoz jár valaki akkor ő tudna befogadó nyilatkozatot adni, de már a terhesség vége felé járok(33.hét). Fogadna még valamelyik doki? Ajánlanátok orvost?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. aug. 23. 11:36
 1/2 Bogica0616 ***** válasza:
Próbáld meg felhívni a kórházat mivel befogadó nyilatkozatot ott tudnak adni, ha jól tudom pénzbe kerül és hivatalos. Ha egyéb más dologban szeretnél orvosi segítséget azt valóban magán orvos intézi, de nála hivatalosan nem szülhetsz.
2023. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2023. aug. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!