Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 7,5 héttel,...

Szülés után vagyok 7,5 héttel, normális ez a vérzés?

Figyelt kérdés

A gyerekàgyi folyásom 3,5 hetig tartott. Sajnos nem tudtam szoptatni így az 5-6. hét között megjött. legalábbis szerintem! a legelső napon barnàzàssal indult és utána vàltott rendes vérre ami naprol napra kevesebb lett majd barna , világosbarnás és véget ért, ez összességében 10 napig tartott, nem szokott ilyen hosszú lenni a mensim. most viszont hajnalban újra elkezdtem vérezni de eddig enyhén. nem fàj, nem szagos. csàszàros voltam. sötétes pirosan indult, most már normál piros mint a menzesz. állaga is olyan, közben előfordul benne ilyen rögös csík(mindig szokott ilyen lenni nekem)

valakinek hasonló tapasztalat? lehet hogy amire azt hittem mensi mèg gyerekágyi vérzés volt mert visszajött, és ez lesz a mensi? csak fura hogy teljesen menstruáció szerű volt.

kontrollon még nem voltam a vèrzés miatt, hétfőre van időpontom


2023. aug. 25. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nyolc hétig véreztem. Nem volt semmi bajom, csak tovább tartott kicsit. Nem aggódnék még.
2023. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és te is így hogy egyszer véreztél egyszer nem?
2023. aug. 25. 10:47
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

A vérzés nem ok arra hogy ne menj kontrollra, mehettél volna eddig is.

Véleményem szerint kellett is volna Én ugyanígy voltam, hogy elmúlt a vérzés majd újraindult. A 6 hetes kontrollon látott az orvos valamit, műteni kellett, majd a szövettan kimutatta hogy pár mm-es méhlepény darabka volt. Egy barátnőm hasonlóan járt, csak neki még nincs meg a szövettan, utánaesz biztos.

Szóval lehet hogy semmiség és csak megjött, nekem is benne volt a pakliban, vártunk is egy hetet a műtétig hogy kiderüljön. De az is kehet hogy nem csak ennyi a baj, majd az orvos megmondja.

2023. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nektek is császàr volt?
2023. aug. 25. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem hüvelyi volt, de a barátnőmnek császár.
2023. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
császár esetében elég nehéz elképzelni hogy bennmarad vmi..
2023. aug. 25. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, én is csodálkoztam, de sajnos ahogy a példa mutatja előfordulhatott. Ha megjön neki a szövettan akkor majd kiderül, hogy tényleg ez volt-e a helyzet. Gondolom van rá esély ha az orvosok is azt mondták hogy ezt műteni kell mielőtt komolyabban begyullad.
2023. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az ilyen gyulladásos dolgok nem járnak làzzal / fájdalommal?
2023. aug. 25. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Van amikor igen. Nekem nem járt semmivel. A barátnőm görcsölt néha kicsit jobban.
2023. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valamikor nem, valamikor igen. Nem tudni, egyéni függő. 8 hétig vérzés
nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!