Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 7,5 héttel,...

Szülés után vagyok 7,5 héttel, normális ez a vérzés?

Figyelt kérdés

A gyerekàgyi folyásom 3,5 hetig tartott. Sajnos nem tudtam szoptatni így az 5-6. hét között megjött. legalábbis szerintem! a legelső napon barnàzàssal indult és utána vàltott rendes vérre ami naprol napra kevesebb lett majd barna , világosbarnás és véget ért, ez összességében 10 napig tartott, nem szokott ilyen hosszú lenni a mensim. most viszont hajnalban újra elkezdtem vérezni de eddig enyhén. nem fàj, nem szagos. csàszàros voltam. sötétes pirosan indult, most már normál piros mint a menzesz. állaga is olyan, közben előfordul benne ilyen rögös csík(mindig szokott ilyen lenni nekem)

valakinek hasonló tapasztalat? lehet hogy amire azt hittem mensi mèg gyerekágyi vérzés volt mert visszajött, és ez lesz a mensi? csak fura hogy teljesen menstruáció szerű volt.

kontrollon még nem voltam a vèrzés miatt, hétfőre van időpontom


2023. aug. 25. 10:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hátha valakinek hasznos lesz:

nem záródott teljesen össze a sebem a

méhemben, emiatt véreztem újból. kaptam rá ergam cseppeket és már aznap elmúlt a dolog.

2023. nov. 12. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!