Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás leállása erős fájások...

Vajúdás leállása erős fájások után?

Figyelt kérdés

Tegnap este beindult a szülés. Biztos vagyok benne, hogy nem jóslók voltak, este 9-től hajnali 4-ig egyre erősödő, sűrűsödő fájásaim voltak, a végén már sehogy nem volt jó, kapaszkodtam egy-egy fájás közben. Előtte ment a hasam is. Próbáltam pihenni két fájás közben, aztán bealudtam és 6-kor keltem fel, hogy már nincs semmi, csak kis keményedések, alhasi görcsök, de nem igazi fájás. Most is tompán fáj a derekam, néha szúr, a baba feje nagyon nyomja a szeméremcsontom.

Valaki hallott már ilyenről? Jelenthet bajt, hogy csak félig indult be? Pl. rövid köldökzsinór miatt. A baba mozog, néha olyan erősen feszítgeti magát, hogy úgy érzem, hogy kiszakad a bőr a hasamon.


2023. aug. 26. 09:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Budapest agglomerációban lakunk, úgyhogy nekünk bemenni ambulanciára egy fél napos program. Még várok azzal picit. Csütörtökön megyek ctg-re, majd akkor megkérem az orvost, hogy nézzen rám, ha kihúzom addig. Mostanra amúgy teljesen elmúlt minden fájdalom, nem érzek semmit, de a baba mozog normálisan, úgyhogy mostmár nem aggódom annyira. Bent meg nem fog maradni. :)
2023. aug. 27. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!