Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bába TEA tapasztalat?

Bába TEA tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jön, amikor jönnie kell, és türelmesebbnek kéne lennem, de én már nem bírom. 40+0 vagyok, olvastam hogy van ez a Stadelmann féle bábatea (gyömbér, szegfűszeg, fahéj, vasfű tea), azt szeretném kipróbálni, de sehol nem találtam róla tapasztalatot. Valaki próbálta, vagy hallott róla, hogy működik - e és ha igen, mennyi idő után hat, meddig lehet inni?
2023. szept. 9. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom 40 hétig vigyáztál magatokra. Szép dolog is az utolsó 7-10 napban elcseszni a dolgot és veszélynek kitenni a születendő gyereked.

De, kibírod.

2023. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen veszélyre gondolsz? Nem olvastam semmilyen kockázatot, amit okozhat. De ha ezzel kapcsolatban van tapasztalatod, arra is kíváncsi vagyok.
2023. szept. 9. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Milyen veszélyre gondolsz?


Világra kényszeríteni egy gyereket, aki még nem áll készen, komoly kockázat, ha nem is látványos, de elég erősen kihat a későbbi fejlődésére.


Nem véletlen van a programcsászárral született gyerekek között annyi hiperaktív vagy tanulási problémás.

2023. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áhh, igen. Csak olyan rossz minőségű hiperaktív és tanulási problémás gyerekem, mint a programcsászárosoknak. :D 40 hetes, nem kivágni akartam magamból, hanem gyömbér teát iszogatni. De letettem végül róla.
2023. szept. 9. 15:50
 5/6 A kérdező kommentje:
*gyerekem ne legyen
2023. szept. 9. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Hat szerintem nem igazan sefit semmilyen praktika

3x probaltam mindent megtenni h a budos kolkok (🥰) 40ik hetre kibujjanak de barmit tettem abszolut hatastalan volt mindharom 42 heten spontan indult. Literszam ittam a tonikot lepcsoztem nagytakaritottam mindenfele csoda teat ittam csoda etelt ettem de nem ! Minharom bestia csak rohogott es kivarta a sajat jo keso idejet. 🤣

Azota is ilyenek! De imadom oket!

2023. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!