Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beleférnek az ilyen poénkodáso...

Beleférnek az ilyen poénkodások orvosoktól szülés után?

Figyelt kérdés

Szülés után 1 nappal bejöttek vizitelni az orvosok, köztük volt a dokim is, meg egy másik is.

Kérdezte a dokim, hogy aludtam este és mondtam, hogy nem aludtam semmit. Erre a másik előállt egy olyan poénnal, miközben kacsingatott, hogy “biztos nem én miattam nem tudott aludni”..a dokim meg persze mosolygott, de kicsit mintha ő szégyellte volna el magát helyettem. Én csak néztem,hogy mivan.

Ez a másik doki meg egy párszor rámkacsingatott mikor hazamentem pl.varratszedésről….



2023. okt. 22. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem fér bele. :( Na most ilyenkor van az, hogy vérmérséklettől függően mond vagy nem mond valamit az ember, de nyilván szülés után nem nagyon van olyan mentális állapotba senki, hogy egy találó ellendöfést bevigyen, ha meg kikéri magának, akkor meg könnyen megkapja az ilyen típusú tahótól, hogy "jajdeérzékeny", meg "félreértette". Az egyik módszer, hogy hülyének tetteted magad és visszakérdezel, hogy ne haragudjon nem érted, hogy értette, ez sokszor segít, mert ha már el kell magyarázni, az nem olyan "vicces"... Az a baj, hogy ilyenkor a kollégának kellene helyretenni, de ez nyilván nehéz ha idősebb vagy magasabb poziban van a másik, illetve tipikusan az ilyenek nem értik, hogy most ez miért baj, egy ilyen megjegyzés (azt sem értik, hogy egy irodában is baj lenne, azt meg pláne nem, hogy az adott szituációban és viszonyban miért 100szorosan gáz). Attól félek soha nem hal ki ez a típus. :(
2023. okt. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Te is érzed, hogy nem fér bele, mert kiírtad a kérdést. Férjednek említetted? A dokinak akkor reagáltál valamit?

Gratula a babához, minden jót nektek!

2023. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy mással is poénkodnak-e így. Sok dologról hallottam màr.. kicsit furcsa volt.

Pl.nekem már az is “hihetetlen”dolognak számít, hogy a dokim emlékszik arra is, hogy az első gyerekem (aki nem nála született) hányadik héten született. Meg úgy kb mindent észben tartott. Nem tudom erre hogy képes több tucat beteg esetében…

2023. okt. 22. 01:22
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jön ez ide, hogy "mással is poénkodik-e vajon így"? Mert akkor rendben van? Nem értem. És ennek mi köze van ahhoz, hogy a dokid emlékszik arra, hogy hányadik héten szültél? Tök jó memóriája van (egyébként meglepően sok orvos emlékszik ilyesmire), de mi köze ennek ahhoz, hogy egy orvos-beteg viszonyban elhangzott egy szexuális töltetű/jelentésű mondat? 1-es voltam.
2023. okt. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4

Mert a legtöbben, ha mádnál is van, akkor elfogadják.


És egyetértek, hogy ez baj, emiatt vannak még ilyenek, emiatt ússzák meg.

Egyszerűen egy màs szituban egy más viszonyban beleférhetne,( erősen feltételesen!) de ehhez kellene a másik fél, egy hosszabb ismeretség és nem egy szülési állapot.


Hozzáteszem, hoogy a legfontosabb a témàban az egymáshoz fűződő viszony..


Szóval ez pont az amikor nem jelented fel zaklatásétz pedig bizony szexuàlis zaklatàs gusztustalan formája, mert megfoghatatlan.


Kényelmetlenül érzed magad tőle és megkérdőjelezed, hogy jogos-e a kényelmetlenséged.


Jogos!

Ez bizony nagyon nem volt odailllő és kifejezetten visszaélt a helyzeteddel.

2023. okt. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fér bele. Bármilyen egészségügyi helyzet erősen regresszív, még az sem fér bele sokszor, ami normális hétköznapi szituációban igen.
2023. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Egészséges férfiemberek teljesen normális, ha egészséges és szép nők láttán beindulnak. Amíg nem tolakodóan fejezik ezt ki vagy sehogy, addig azért nem kell ettől traumatizálódni. Mivel nem szóltál vissza, így úgy tűnik, hogy nem vette észre magát a doki, hogy túlment a határon. Sajnos van, aki még akkor sem érti a szitut. Na az para.
2023. okt. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! De itt pont ezt törtènt. Kifejezte magàt ès igenis ebben a szituban ez tolakodó volt.
2023. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagytok normálisak...

Nem indult be a kérdezőre, egyszerűen mondott valamit. Én simán közültem volna vele, hogy bocs, hat hétre épp el vagyok tiltva.

Nem szeretnék ilyen savanyú lenni...

2023. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bogica0616 ***** válasza:
69%
Ez baromira enyhe poén, beszólás volt. Igazából nem szerződnek meg, max fura lenne az adott szituációban. Lehet azt hitte oldani kell a feszültségek amit láthatott rajtad. Ha nem vagy vevő erre nyisd ki nyugodtan a szád és mond el, hogy ez téged zavar.
2023. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!