Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beleférnek az ilyen poénkodáso...

Beleférnek az ilyen poénkodások orvosoktól szülés után?

Figyelt kérdés

Szülés után 1 nappal bejöttek vizitelni az orvosok, köztük volt a dokim is, meg egy másik is.

Kérdezte a dokim, hogy aludtam este és mondtam, hogy nem aludtam semmit. Erre a másik előállt egy olyan poénnal, miközben kacsingatott, hogy “biztos nem én miattam nem tudott aludni”..a dokim meg persze mosolygott, de kicsit mintha ő szégyellte volna el magát helyettem. Én csak néztem,hogy mivan.

Ez a másik doki meg egy párszor rámkacsingatott mikor hazamentem pl.varratszedésről….



2023. okt. 22. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

"Erre a másik előállt egy olyan poénnal, miközben kacsingatott, hogy “biztos nem én miattam nem tudott aludni”

Biztos én vagyok a nulla humorérzékű, de ezt a mondatot nem is értem, hogy mi benne a vicc...

2023. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vashianyra a terhespathologian azt mondtak nyalogassam az agy vegebrn a racsot. Nem volt annyira vicces. Egy durva volt. Ciszta mutettel fekudtem be, korhazba, aki mutott m#g nem latta es megkerdeztem a felveteles orvost,hogy lesz -e huvelyi UH mutet elott? Es rammosolygott,hogy hmmm nagyon szeretné ,igaz? Majdnem mondtam anyad pics@ja, az olyan nagy elvezet. Sosem felejtem el es a nevet is tudom 12 ev utan is ... akkor rezidens volt, ma mar foorvos.
2023. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

“ Nem indult be a kérdezőre, egyszerűen mondott valamit. “


Szerintem itt te nem vagy normàlis.

A szexualis abuzàlàs mond neked valamit? Valószínûleg semmit ha erre azt írod csak egyszerûen mondott valamit. Ugyanis ez nem egy baràti tàrsasàg közepèn hangzott el.

2023. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Orvos mondta neked, ez rossz dolog. Csúnya dolog volt a dokitol, vagy ez az orvos flörtölt veled, orvos fel akart szedni téged. Következő apa jelölt akar lenni
2023. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ez az orvos kb. 65-70 éves lehet.

Hát annyira én sem vettem a poént, először nem is értettem miért mond nekem ilyet..

A dokim nem mondott semmit, csak mosolyogott miközben belebújt a papírokba.

Egyébként nem is értem, hogy nőgyógyászoknak napi 100 p.ci után még van kedvük ilyenen viccelődni vagy egyáltalan, hogy jut ez eszükbe..

2023. okt. 22. 20:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor boomer "poén" volt. Közös jellemzőjük, hogy nem odaillő időben hangzanak el és egyáltalán nem viccesek, max a jajdevicésmertszegsz kategória. Az említett korosztály süti el őket előszeretettel. Ha szólsz érte, akkor valóban megkapod, hogy nem érted a viccet. Ez nálam nem biztos hogy kiverné a biztosítékot, de azért szemforgatós. Örülnék hogy nem az én orvosom. De ha durvább, akkor megkérném hogy fejezze be.
2023. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!