Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. Klinikára mit érdemes...

SOTE I. Klinikára mit érdemes vinni a szüléskor a babának?

Figyelt kérdés
Márciusra vagyok kiírva és szeretném megtudni a mostanában ott szült kismamák tapasztalatait. Kell-e pelenka, popsitörlő, popsikenőcs, ruha, cumi, takaró, cumisüveg, szóval minden, amire itthon is szüksége lenne, vagy esetleg a kórházban adnak mindent vagy csak bizonyos dolgokat? Köszi előre is a válaszokat!
2009. jan. 2. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Pelenkát kell neki bevinni,ruhát azt vihetsz be és ha akarod akkor már a kórházban is a saját ruhájában lehet,de adnak rá minden nap tiszta réklit és pólyát.Popsitörlőt és popsikrémet is kell vinni,de nekem a doktornő azt mondta csak akkor vegyem elő ha már az odakészített elfogyott.Állítólag hétköznap után tudják tölteni,de hétvégére be van zárva a raktár.Úgyhogy a tiedet elég ha akkor használod.Cumit azt vihetsz be azt nem tudom hogy engedik-e hogy használd.Cumisüveg meg takaró az nem kell,úgyis ott fekszik majd veled az ágyadban:)Azt nem tudom,hogy olvastál-e valamit a csecsemősökről.Én leírom neked a tapasztalataimat:Bunkók arrogánsak,semmit nem lehet tőlük megkérdezni,mert még te érzed magad kellemetlenül úgy válaszolnak.Olvass utána mindennek,vagy kérdezd meg azokat akiknek van babájuk, mit hogy kell csinálni(pelenkázás,szoptatás stb.),mert semmibe nem segítenek.A szülés után amúgy is sokkal érzékenyebbek vagyunk,nemhogy még belénk rúgjanak naponta 10-szer.Én megkértem őket hogy segítsenek a szoptatásban,és az lett a vége,hogy én ne kínozzam a gyerekemet a szoptatással.Tápszeres recepttel jöttünk haza a kórházból,majd két nap múlva áthívtam a barátnőmet,hogy mutassa meg hogy kell szoptatni és azóta is csak anyatejesek vagyunk:)most 3 hós.Mondták ők a kórházban,hogy rossz a mellbimbóm mert befeleforduló stb..Érdekes itthon már tudtam szoptatni.Nekem a párom azt mondta ne foglalkozzam velük és neked is csak ezt tudom tanácsolni!Szép és könnyű szülést kívánok neked!Puszi
2009. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Hááát, elég elkeserítő, amit a csecsemősökről írtál, meg azt is kicsit furcsállom, hogy egy ágyban fog velem aludni a gyerek! Jó, egy kórház nem szanatórium, de már most kiver a víz, hogy esetleg agyonnyomom, meg aztán egyikünk sem tud rendesen pihenni.
2009. jan. 3. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Megint én vagyok.Ne idegeskedj,nem muszáj vele együtt aludnod,van neki is külön fekhelye az ágyad végében.De oda senki nem rakja bele a babáját.(az enyém benne volt mert besárgult és abba rakják bele a kék fényt)Ja és ezt érdemes elolvasnod: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. üdv
2009. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek!nagyon rosszul bánnak az emberrel a csecsemősök,irtó bunkó egy banda.soha többet nem szülök ott!(az orvosok jók)de akkor sem mennék oda többet.nem segitenek semmit lekezelöek,leszarnak magasról...amugy lehet cumit vinni a picurkának.saját cumis üveget is vittem,popsi törlöt is és ruhát is.pellenkát adnak de vihetsz azt is.
2009. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu, hát elég elkeserítő, amit írtok! Próbálok infókat szerezni, hogy mégis mire számítsak és sajnos másoknál is azt olvasom, hogy a nővérek stílusa enyhén szólva kritikán aluli! Már azon is elgondolkodtam, hogy talán tényleg nem ott kéne szülni, hiszen bármelyik kórházba megyek, fogadniuk kell. Ráadásul nincs is fogadott orvosom, igaz, akihez terhesgondozásra járok, őt ajánlották nekem, de csak a klinikán találkozom vele, magánrendelésre amúgy sem lenne keretem. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. jan. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!