Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indulhat ezekkel a tünetekkel...

Indulhat ezekkel a tünetekkel a szülés?

Figyelt kérdés
Első baba, szóval nem tudom, mikor vagy hogy indul a szülés. Nos, tegnap este óta nagyon erősen keményedik a hasam, nincs benne rendszer, de picit enyhe menstruációs görcsölgetés is van (ma pl 5-7 alkalommal éreztem). Aztán, este óta iszonyúan fájnak a melleim, annyira mint a terhesség elején, mikor még az is fájt,ha a kezem felemeltem és a mellbimbóim égnek és beindult az előtej is ma reggel. Nem mondanám,hogy megy a hasam, de sokkal lazább a székletem (bocsi), pedig eddig nagyon durván székrekedésem volt, de ma már vagy ötször mentem mosdóba... Picit émelygek is, sok a savam , ami eddig egész terhesség alatt nem volt nekem. És valamiért tele vagyok energiával, pedig az utóbbi hetekben egész nap csak aludtam volna. A baba nagyon aktív, de már nem köldök felett és köldök tájékon mozog, hanem egészen lent. Igazából, a dokim azt mondta múlt héten terhesgondozáson, hogy 5 percesnél ritkább fájàsoknàl felesleges elindulni, így is csak 20 percre van a kórház. Meg hogy nézzem ha fáj a hasam , hogy van -e benne rendszer. Mondjuk a hasfájásokban nem igazán, de a keményedések kb óránként 5-6-szor vannak és fél perc alatt elmúlnak. Szóval tanácstalan vagyok. Nyilván így nem indulunk sehova, de figyelgetem magam. Ja amúgy 39+6 hetes kismama vagyok.
dec. 2. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Közel van már nagyon!! Szurkolok nektek!!! <3
dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem hasonló tünetek voltak végig az utolsó héten.
dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát már jó lenne ha megszületne, lehet ez a hó ma éjjel beindítja a dolgokat.
dec. 2. 20:00
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Drukkolok neked.. :)
dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂!
dec. 2. 20:05
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, szivárog a magzatvíz....
dec. 2. 22:08
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Jajjj, ez olyan izgi, majd írj mi a helyzet. Mahzatvízzel viszont érdemes bemenni, ha valóban az, akkor adnak antibiotikumot és sokat nem várnak.
dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy sokat nem várnak? Császároznak akkor? Mert a dokival természetes szülésre készültünk, persze a baba egészsége az első, szóval ha császár akkor az.

Amúgy még várok egy órát kb mert nem vagyok benne biztos, hogy megint a folyàsom sok ,vagy tényleg magzatvíz.

dec. 2. 22:44
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát lehet ez mégsem a folyás. Bocsi, hogy itt írom ki magamból, de valahogy most ez megnyugtat, mert a férjemnek mondtam 9 körül, hogy mivel egész nap dolgozott, feküdjön csak le, ha valami van, majd úgyis keltem. Szóval tettem be egy vastagabb tisztasági betétet és egy óra alatt szinte teljesen megtelt és elkezdett fájni egy órája kb a derekam is.

Lehet lassan indulni kell.

dec. 2. 23:12
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Könnyű szülést!
dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!