Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tartanak a korházban...

Meddig tartanak a korházban szülés után?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy 3-5 napot, függ attól császár vagy sima szülés.


De a tapasztalt már gyerekes ismerőseim mind azt mondták hogy felejtsem is el mert 2 nap után kibasznak majd a korházból.

Vagy mar 1 éjszaka után.


Es nagyon nem szeretném. Az hogy majd megszülök gyenge leszek nen figyelik meg a babát aztan majd orakat utazzak haza fele



dec. 3. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2 nap a Covid idején volt, most megint 3.
dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nagyon orultem volna neki, de bent tartottak 6 napot, mert sok vert veszitettem, “megfigyeles”alatt voltam.

De pihenni 1 percet nem tudtam, igazabol az orvos is napi egyszer nezett ram 1 percre, ez volt a nagy megfigyeles, otthon meg meg hetekig rosszul voltam,szoval oly mindegy volt. Csak a korhazban 3 masik szobatarssal es csecsemovel egy kozos szobaban nem lehet “gyogyulni”.

De egyebkent atlagosan 3 ill.5 nap, amit bent kell lenni.

Lesz, ahogy lesz.

Bar 3 vagy 5 nap utan is mindenkeppen szar utazni orakat hazafele, szoval ebbol a szempontbol is halal mindegy. Nalunk a babak kezdettol fogva velunk voltak, igy nem nagyon volt megfigyeles ugymond, vagy nem tudom mire gondolsz ezalatt. A szukseges vizsgalatokat elvegzik, nyugi, anelkul nem engednek ki, de ezen tul nem nagyon figyelgetik oket.

dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Kisvárosban covid alatt 2021ben és most is 4nap. Debrecenben 2nap után kiraknak.
dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
3-as, nemrég szültem Debrecenben, ott is megint 3 napot kell várni.
dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 egész nap kedden mentem reggel és csüt délelőtt mentem haza ez volt 6 hónapja.császár
dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben most ha délutánig megszülsz, akkor 2 nap. Ha este/éjjel, akkor viszont 3 nap.
dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Most kedd délelőtt szültem, csütörtökön már itthon voltunk. Természetes úton szültem, már kedden teljesen jól voltam, babó is gyarapodott
dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szombat este lett meg a baba, kedden delelott mentunk.
dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok egyebkent a babat megnezik, ha van valami gyanús ugysem engedik haza ne aggodj.
dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Csütörtökön császároztak, vasárnap délelőtt haza.
dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!