Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik magánkórházat válasszam...

Melyik magánkórházat válasszam? Triton vagy Duna Medical közül.

Figyelt kérdés
Triton vagy Dunamedical eddig a két legszimpatikusabb, de nem tudok dönteni. Ha van FRISS személyes tapasztalatod, véleményed kérlek segíts a döntésben. Ha másik kórházat javasolnál, azt is szívesen meghallgatom. Plusz információ, hogy messze lakom Budapesttől.

jan. 2. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én a Duna Medicalban szültem tavasszal. Mindennel teljesen meg voltam elégedve. Mindenki nagyon profi és kedves volt.
jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
2 éve volt császárom a Duna Medicalban, tökéletes volt de zavart az A38-as hajó,érdemes füldugót vinni. Orvosilag viszont tökéletes volt,finom volt az étel,a szobában megmutatták a fürdetést,pelenkázást utána segítettek. Kérésre van szoptatási tanácsadó.
jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Tritonnak a legnagyobb előnye, hogy van náluk PIC. Ha nincs baj, mindegy, de ha baj van, nagyon nem mindegy. Eddig 3 vagy 4 pozitív szülés/császárélményt gyűjtöttem be onnan (mondjuk ennyi pénzért legyen is minden szuper), én is ott tervezek szülni.
jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!