Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan beindulhat a szülés?

Hamarosan beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem érezni egy fura szúró érzést a méhszájamnál és a hüvelyemben. Lehet furcsán hangzik, de olyan érzés, mintha túl sokat lettünk volna együtt a párommal (pedig nem). Most vagyok 32+2 napos és nagyon aggódom, hogy esetleg beindulhat a szülés. Dokihoz legközelebb csak január végén tudok menni, mert úgy kaptam időpontot.

A másik kérdésem: jó esélyei lennének a babának, hogyha ne adj isten, de mégis most születne meg?



jan. 4. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Minden bántás nélkül kérdezem, hogy eszedbe se jut, hogy helyezkedik a baba, egyre lejjebb van, egyre nagyobb helyet foglal és azért érzed? Tágulnak az izmok, csontjaid is lazulnak ilyenkor.
jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat mivel első baba, így nem tudom mit kell érezni, hogyha lejjebb megy, vagy ha éppen a méhszáj nyitását érzem. Illetve nem tudom mi a különbség a normális és a nem normális fájdalom között…ezért kérdeztem
jan. 4. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A mehszaj nyilasat konkretan nem erzed.

Ha aggodsz, hivd fel az orvosod.

Ha talan megis beindulna a szules, januar vegeig varnal vele vagy mi? Nyilvan nem.

Hivd fel, aztan megnyugszol.

jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!