Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én úgy tudtam, hogy császármet...

Én úgy tudtam, hogy császármetszés előtt adnak, de tévedtem?

Figyelt kérdés
Szóval mindenhol azt olvastam, mondták, hogy kap az ember az előkészítés során savlekötőt, amit meg kell inni. Na hát mint kiderült, ahol én fogok szülni valószínűleg császárral, ott nem szoktak adni. Hányásfóbiàs vagyok, szóval most elkezdtem félni, hogy mi van, ha műtét közben emiatt rosszul leszek? Persze tudom, hogy ahol adnak, ott is előfordulhat a hányás, de azért engem megnyugtatott volna, ha itt is az a protokoll mint a többi kórházban. Ti ahol szültetek, kaptatok savlekötőt? Volt "baleset" műtét közben?
jan. 12. 11:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
15 eve dolgozok korhazban, es sosem adtunk ilyesmit 🙂
jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát az marha jó. Pedig a legtöbb kórházban ez a protokoll része.
jan. 12. 11:27
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam, és még csak hányingerem sem volt egy pillanatig se. Szintén hányásfóbiás anyuka.
jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom volt, egyszer se kaptam
jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem kaptam 1999-ben.
jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Érdekes. Közben kiderítettem, hogy mégis adnak itt nálunk a kórházban. De furcsa, hogy nem mindenhol. Pedig akármilyen szüléses műsort nézek, császár előtt mindenkivel itattak ilyet.
jan. 12. 11:48
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem adnak. Viszont tapasztalatom alapján infúzióban szinte bármit kaphatsz amitől jobban leszel.Én nagyon szomjas lettem elrendezték:D
jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két császárom volt és nem kaptam. De nem is volt hányingerem.
jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nekem adtak de ennek ellenére mikor már varrtak össze brutal hányingerem lett (de nem jött semmi pedig tartották a vesetálat)
jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 babyboom567 ***** válasza:
57%
Hát én hánytam, és adhattak volna bármit, mert a erőlködéstől, a könyökléstől/nyomástól hánytam. Kb olyan érzésem volt,mintha a tüdőmet/gyomromat a számon keresztül akarják kipréselni,mindenféle hányáscsillapító hatástalan lett volna,hiszem fizikai behatás okozta a hányást.
jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!