Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz csak úgy szivárogh...

A magzatvíz csak úgy szivároghat! Folyhat el, ha előtte a nyákdugó is távozott?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy magzatvíz?
2011. jan. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan mintha bepisilnél, csak nem érzel előtte ingert , csak azt, h átáztál. Nekem így indult a szülés. Ha átlátszó akkor nincs gond, teljesen víz tisztának kell lenni, ha már elszíneződött, akkor a baba oxigénhiányos.
2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincs hogy mi lehetett,mert éppen wc-n ültem. De előtte pisiltem, és utána jött kb egy fél deci, nem sok. De nem tudom honnan jött.
2011. jan. 6. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég gyanús... máshonnan honnan jöhetett volna?

Érdemes lenne beszélned a dokiddal vagy bemenni a kórházba egy vizsgálatra, akkor biztos kiderül és felesleges veszélynek sem teszed ki a babát sem és magadat sem.

2011. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt.Aztán mivel nem voltam benne tuti így visszafeküdtem de akkor megint jött ki egy kicsi.És amikor fölálltam megint egy kicsi.De azt lehet érezni amikor folyik ki egy kevés.Olyan mint amikor a mensinél is érezni amikor nagyobb adag zúdul ki.Na bocs ha hülyén magyarázok csak próbálnám elmagyarázni.Ha érzed hogy megint meg megint jön és a bugyid már el is ázott akkor az magzatvíz lesz.

Amúgy hány hetes vagy?Csak azért mert én már túlhordtam a fiam amikor a wcn ülve jött ki egy kevés és láttam a magzatmáz darabokat innen is sejtettem hogy ez már az lesz.Sok sikert!!

2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem mikor befektettek a kórházba szivárgott valami(tuti nem folyás volt,mert a bugyim már elázott,de a szülész sem tudta meg mondani)na,a lényeg hogy nagy valószínűséggel az volt,és nekem nem ment el a nyákdugó.Úgy-hogy lehetséges hogy az szivárgott nálad is,szerintem vizsgáltasd meg magad,úgy legalább megnyugszol.
2011. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivárgott végül, a magzatvized?
2021. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!