Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit ajánlotok, szeretnék...

Mit ajánlotok, szeretnék főzni olyan ételeket, amit le lehet fagyasztani és szülés után csak elő venném a fagyasztóból?

Figyelt kérdés
Egy hétre valót gondoltam.Minden ötlet jól jön.
2011. márc. 23. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ételt lelehet fagyasztani, a krumpli kivételével.

Húsokat,fasírozottat kisütve, tésztákat megfőzve,leveseket tészta nélkül stb.

2011. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előrepanírozva húst, fasírtot(a köret mellé hamar megvan), töltött káposzta(én mindig fagyasztok is, mert sokat főzök egyszerre, bár neked nem lesz ajánlott, de a párodnak jó), pörkölt (bármilyen húsból).

most hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van még

2011. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.Én azt irom le amit a férjem és a gyerekek fognak kajcsizni amig Én bent leszek a korházban.készitettem nekik fasirtot,már csak ki kell sutniuk.hozzá Ők szalmakrumplit esznek (én rizst főznék).aztán van szilvásgomboc is a fagyasztoban ,illetve nudli.valamint vettunk tésztát bolognai szoszokat.turot,tejfölt,igy tudnak majd enni egy kis túros tésztát is.ugyan nem minden fagyasztott de azthiszem ellesznek jopár napig.de Én is szoktam fagyra rakni pl káposztát is.
2011. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én főzeléket is fagyasztottam. Mivel egyedül voltam, semmi segitségem nem volt, két hétre főztem. A férjem hozott az első héten, de utána dolgozni ment. leirom miket. Hozzáteszem, h a tészta kifőzésén kivül, semmit nem csináltam. nem sütöttem ki fasirtot sem. úgy készültem, h tényleg semmit ne kelljen csinálni.

Főzelék: zöldborsó sárgaborsó főzelék, finomfőzelék

Húsok: csirke pörkölt, sertéspörkölt, töltött hasalja szeletelve

Töltöttkáposzta, resztelt máj,

édesség,sütemény: zserbó szeletelve,pogácsa

Vettem még olyan zacskós bagetteket, amik félkészek és a sütőben kell kisütni arra az esetre, ha kenyéréért sem tudok elmenni. Volt még a fagyóban virsli, debreceni.

Még gyümölcsöt is tettem el. :-))) Most igy utólag azt ondom, túlbiztositottam magam, de az az igaszág, h tényleg kőkemény volt az első két hét, és jól jött. szépen lassan minden elfogyott....

2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!