Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi esélye lehet a szülés...

Mennyi esélye lehet a szülés beindulásának ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy a szex elindíthatja a babát, ha elég érett rá... A férjemmel kíváncsiságból (meg a sok visszafogás után) együtt lennénk még egyszer szülés előtt, doki szerint már nem lenne gond, mert a baba elég nagy. 39 hetes+ 3 napos az állapotosságom. Szerintetek mennyi esélye van annak, hogy ez elindítja a babát?
2011. nov. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kb 40-50% az esélye
2011. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 judavi ***** válasza:
100%
Mi túlhordás miatt próbálkoztunk ezzel a módszerrel. A kívánt hatás elmaradt, de jó volt :) Hajrá!
2011. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 38-on voltunk együtt, igaz nem beindítás céljából. 2-3 órával az együttlét után másfél órán át 5 perces fájásaim voltak, amik aztán szépen leálltak. Ennyi.
2011. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hatása a második terhesség során úgy,hogy minden nap együtt voltunk már a végén 41+0 hetesen született meg a kicsi,akkor már 2 napja a kórházban voltam túlhordás címszóval.

Egyél olyat,amiben van zöldfűszer- alhasi vérbőséget okoz,ami nagyobb eséllyel indítja meg a szülést,mint a szex-tapasztalat a 3. babánál,én petrezselyem zölddel jól megszórt kaját ettem ma 8 hete, és hétfőn hajnali fél 3-kor indult meg a szülés!:-)


Kicsit irigy vagyok ám!! Imádtam a terhesség utolsó hónapját és imádtam a szülést!!!-persze imádom az én kis Majmocskáimat is!!! :-D



Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!:-D

2011. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. nov. 6. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy beinditja, vagy nem.

Csodat ne varj tole, de legyetek egyutt nyugodtan.

Mi az elso es a masodik terhesseget is vegigszeretkeztunk, tenyleg a vegeig.

A szulesek viszont pont olyan napon indultak be, amikor elotte 1-2 napig valamiert nem voltunk egyutt.

2011. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!