Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki bababarát kórházban...

Aki bababarát kórházban szült, annak vinnie kellett magával a babának: pelust, törlőkét, stb?

Figyelt kérdés
nem ez az első szülésem,és most jutott eszembe,hogy az első babával,még a régi rendszer volt.és most meg fogalmam sincs,hogy kell-e a picinek is bevinnem valamit...
2011. ápr. 21. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én 2010 júliusban szültem, de nekem adtak napi 5-6 db pelenkát. Sajátot vittem, de nem volt rá szükség. viszont popsitörlőt azt nekünk kellett vinni. Ruhát is adnak, de ha viszel be akkor ráadhatod a sajátot is. Ránk bízták!
2011. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én Győrben szültem - Bababarát kórház. Itt adtak egy napra 3 vagy 4 pelenkát minden reggel és este a fürdetés után a csecsemősök tették tisztába. A baba semmi mást nem kapott. Én vittem be pelust is biztonágképpen, és persze popsitörlőt is.
2011. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen az infót!
2011. ápr. 21. 18:43
 4/22 A kérdező kommentje:
és éjszaka is veletek maradt,vagy elvitték?
2011. ápr. 21. 18:44
 5/22 anonim ***** válasza:

Én is vittem pelust, de adtak 4 darabot. Első nap őt tették tisztába, de utána mindig nekünk kellett. Egész nap velünk volt a baba és éjszaka is.

Amit még adtak, az a köldökcsonk kezeléséhez szükséges alkohol, vatta és valami fehér folyadék, illetve popsikrém.

2011. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben szültem császárral, egész nap velünk volt a baba és este 10 után aki kérte, hogy vigyék el a babát, hogy tudjon pihenni akkor elvitték és reggel 5 körül hozták vissza. Nekem az első két nap vitték el a császár után, de már utána velem volt éjszaka is.
2011. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
valószinű megint császárral fogok szülni,ugyhogy egy kicsit aggódok,hogy hogyan tudom ellátni majd ha egésznap velem lesz.Az első császár után 2napig a "halálomon" voltam,ugyhogy remélem majd segítenek a nővérek..
2011. ápr. 21. 18:59
 8/22 anonim ***** válasza:

Pécsett bababarát kórházban kértek pelenkát és popsitörlőt.

krémet és alkoholt adtak, meg ruhát is

2011. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Veszprémbe:popsitörlő,textilpelus(Büfihez,és a mérlegre),egy napra 5 pelust adnak,ezért én vittem magammal és szükségünk is volt rá!Ruhát adnak,sőt cask kórháziba lehet!ÉS éjjel is velünk voltak,mivel szuperül meg van oldva,5ágyas szobákkal,gondolhatjátok,élmény volt a babáknak és a mamáknak is:)
2011. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi hozzászólóknak is!
2011. ápr. 21. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!