Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szülnek egymás után...

Miért szülnek egymás után gyerekeket az emberek? Annyiszor olvasom itt hogy lassan lejár a gyed meg minden de már is jön a következő gyerek. Miért jó ennyi gyereket szülni egymást után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 11:01
1 2 3
 21/21 sumergo ***** válasza:
84%

Most vok babás, és valószínű több nem is lesz, de nem azért mert lenézem akinek több van, hanem azért, mert nehezen lombikkal jött össze, és nincs több lehetőségem finanszírozott ciklusra, kb. 800 ezret viszont nem tudok kifizetni a tesóra. De ha nem így lenne, én is inkább kicsi különbséggel szerettem volna tesót, azért is mert nem vok fiatal már, és azért is, mert nem akartam volna 2x hercehurcát az eljövök munkahelyről és visszamegyek dolgozni, hanem csak 1x. Mert szerintem így egyszerűbb. De mindenki maga tudja, hogy mit akar, és neki mi a testhezálló.

Ez egy teljesen felesleges kérdés volt. Nem tudjuk mások körülményeit, ja és nem is tartozik ránk (amíg nem mi finanszírozzuk).

2011. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!