Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetesen és hogyan indult...

Hány hetesen és hogyan indult be a szülés nálatok?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 35.hetet.délután picit nyilalgatott a hasam aljába,aztán kis időre elmúlt.de utána megint elkezdett egy kicsit nyilalni a hasam aljába és feszül a hasam.fekve ülve nem annyira rossz,de állva elég kellemetlen.gondolom ez még nem a szülés kezdete.talán jósló fájás.első baba ezért nem tudom mit is kell érezni
2011. jún. 3. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy picike magzatvíz kifolyt este.

A kórházból hazaküldtek, de hajnalban elkezdett "csikarni" a hasam alja, és fél órán belül rendszeres lett.

Olyan 5-7 percenként jött, erősödött (ez nagyon fontos), majd 20 mp-nél (a csúcsán) elkezdett kiengedni, és 30-40 mp-ig tartott.

És nem "fáj", csak jelez.

Ez még így megy órákig.

Nekem burkot repesztettek, ahogy beértünk, és onnantól egyre erősebben és gyakrabban fájt, na az már FÁJT tényleg, de szerintem kaptam oxit is.

A kórházban 2 óra alatt megvoltunk :-)

Közben SEMMI (ez is fontos).

2011. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Fel fogod ismerni a rendszerességről, de tényleg, nekem még csak jóslóim és keményedéseim sem voltak soha.

Napra pontosan jött :-)

Könnyű szülést kívánok!!!

2011. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

15.16 vagyok megint.

A közben semmi, az két fájás közbent jelent, csak valahogy elcsúsztak a sorok!!

2011. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem a hasnyilalás az nem jósló fájás, inkább még tágul a méh meg az izmok, stb. Ne akarj még szülni lehetőleg, várjatok még egy hónapot legalább.

Nekem úgy indult a dolog, hogy nagyon nyomta lefelé a baba a fejét, feszített, utána csikizett, mocorgott. Ezt este éreztem. Aztán éjfél tájban görcsökre ébredtem, néztem az órát, nem múltak el a görcsök, hanem erősödtek, 3-5 percesek voltak. Két óra elteltével ébresztettem a férjem, bementünk, másnap délelőtt megszületett a pici. :)

2011. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 40+6 hetes voltam.
2011. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen sokan írtatok nekem.már nagyon izgulok a szülés miatt de a lényeg hogy nem félek.most egy pár napja néha elég furán érzem magam,feszít,picit fáj is a hasam.ma reggel is nem tudtam felkelni az ágyból mert úgy bekeményedett meg feszült a hasam hogy nem tudtam sehogy sem felülni,mert fájt ahogy fel akartam ülni,várnom kellett ébredés után pár percet és utána már ki tudtam szállni az ágyból.meg most már egyre többet járok pisilni pedig eddig ugyan úgy jártam mint a terhesség előtt.hasfeszülésre van valami jó tipp?vagy csak annyi hogy pihenés és magnézium?
2011. jún. 5. 17:52
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. a magnéziumot már csak két hétig szedd, 37. betöltött után már ne. És pihenj, igen! én a terhesség elejétől kezdve ébredtem az éjszakai pisilés miatt, a vége felé már kétszer ébredtem. :/
2011. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!