Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a különbség a szülés...

Mi a különbség a szülés kezdetben: ha elfolyik a magzatviz es azutan jönnek a fájasok vagy jonnek a fajasok es kiszurjak hogy kijöjjön a magzatviz?

Figyelt kérdés

Mi a külömbség a szülés kezdetben: ha elfolyik a m.viz es azutan jönnek a fájasok vagy jonnek a fajasok - es kiszurjak hogy kijöjjön a m.viz??


Mitöl függ es melyik jobb,??


2008. febr. 22. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mitől függ, és nem jobb egyik sem a másiknál. Talán annyival jobb, ha a fájásokkal kezdesz, hogy akkor nincs a magzatvíz-elfolyás miatti fertőzésveszély. Nekem elfolyt a vizem egy része, a többi bent maradt, mert a babám feje úgy be volt már ékelődve, hogy nem engedte kifolyni a többit :) Úgyhogy nálam a két eset keverve volt :)
2008. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a mag.víz folyt el, a fájások csak akkor jöttek amikor beadták az infúziót,hogy jöjjenek.

A másodiknál meg fájások jöttek (rendszeresek) de kiderült,csak jósló,mert lehet az is rendszeres. Este mentünk be,másnap délelött repesztett burkot a doki,ami azért elég kellemetlen.

A második talán azért volt jobb,mert nem kellett a folyó vízzel foglalkozni az elején (betétezni)

2008. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem burkot repesztettek, nem volt semmi extra benne. Úgy értem, alám tettek egy tálat, kiszúrták, semmit nem éreztem, csak hogy valami meleg kifolyik, olyan volt, mintha pisilnék, csak ezt nem lehetett visszatartani. Ezek után 4 óra múlva lett meg a baba. Ez szerintem nem sok, de nem is kevés idő.
2008. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tökéletes szülésnél (ami ritkán van sajna) nem folyik el a víz, hanem menetközben.

Nekem elfolyt, a méhszájam zárt volt, fájásaim nem voltak. 17 óra után császár:(

Tehát ne follyon el:)

2008. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!