Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházba milyen...

A győri kórházba milyen holmikat érdemes/lehet bevinni a babának? Illetve mi az amit nem engednek használni?

Figyelt kérdés
Van lehetőség cumi/cumisüveg/mellszívó sterilizálásra? Ruhákból mit érdemes magunkkal vinni?
2012. jan. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami vigyél kis bodyk, rugdalózók,kis sapka, kis takaró, büfizős pelus, rendes pelus, popsikrém!

A kortermekbe nagyon meleg!

Nincs lehetőség sterilizálásra sajnos! De van mellszívó amit használhatsz!

Nem tudom mire gondolsz azzal hogy mit "nem engednek használni" Én vittem cumi aminek nem örültek de ez mindenkinek a saját döntése! Mikorra vagy kiírva? Jó babavárást!

2012. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Tavasszal szülök, ráérek még, de inkább már most tájékozódom, hogy mit lehet és mit nem. Légzésfigyelőt lehet bevinni?
2012. jan. 1. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugy tudom hogy lehet igaz én nem láttam senkinél de biztos nem szólnak ha használod!
2012. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!