Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel jött meg az első menzeszetek? És utána rendszeres lett?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
1. gyerek után 8 héttel, 2. gyerek után 3 hónappal. Rögtön rendszeres lett, pedig szoptattam mindkétszer kizárólagosan 6 hónapig, és tovább 20-20 hónapig...
2012. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 9 hónappal jött meg először, de kellett 3-4 hónap mire beállt.
2012. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt is rendszertelen volt.Szülés után 3 hétre elmúlt a tisztulás 4. hét végén megjött a menzeszem.A következő 21 napra a mostani 28 napra.Most lesz 3 hónapos a babám :)
2012. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 hétre meg is jött, és egyből rendszeres lett, bár az első 2-3 hónapban hosszabb és erősebb volt a mensim az átlagosnál, de a ciklusom egyből beállt.
2012. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem szülés után három hónappal jött meg először. Azóta semmi, pedig már másfél héttel túl vagyok a 28 napon. Az első gyermekem születése után csak 11 hónappal jött meg, de akkor cerazettet szedtem, és az első mensi után rendszeres is lett.
2012. márc. 2. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 hónappal jött meg, és azóta 32 napra pontosan érkezik úgy, mint előtte!
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz semmit, és szoptatsz is, a 40 nap körüli ciklus teljesen normálisnak tekinthető. Sőt, akár ki is maradhat egy alkalom.

Ha amúgy semmi panaszod, akkor még ráér az orvos.

2012. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi most félévesek vagyunk. először 8 hetesen jött meg, utána rá 6 hétre, azóta meg semmi..
2012. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!