Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem engedik az egri...

Miért nem engedik az egri kórházban, hogy négykézláb vagy guggolva szüljenek a nők? Pedig így könnyebb lenne a szülés is. Háton fekve a legszűkebb a szülőcsatorna.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom. De nekem próbálták azt is megmagyarázni, hogy nem hordhatom a saját polóm, azt is, hogy nem állhatok mégis megtettem.Csak elég határozottnak kell lenni.Lefogni és erővel lefektetni úgyse fognak
2012. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Bár nem a kérdésre válaszolok, de én pl. amíg vajúdtam addig a labdán ültem és pattogtam, aztán mikor már nagyon durva fájásaim voltak, és a kitolási szakaszban már el sem bírtak a lábaim, örültem, hogy feküdhetek. Ez összesen 15 perc volt.

Könnyű szülést!

2012. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó csapatot választassz magad köré akkor a szülőfotelben is szülhetsz...Én abban tervezem kb2 hét múlva!


Amúgy guggolva állva szimplán azértnemengedik mert a dokiknak kényelmetlen!


Az elsőt háton fekve szültem (bár most már új állítható szülőágyak vannak...)és 50 perc volt a kitolás(baba 3950/61 buksi 36cm)De én is biztos vagyok benne,ha nem kellett volna feküdnöm ez az idő lényegesen kevesebb lett volna...Majd most hasonlíthatok,mert ez a bébi inkább nagyobb lesz mint kisebb..



2 éves kislány és 37 hetes pocakcsajszi anuyja

2012. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dokinak kényelmetlen...basszus!!!nem ő szül!!!ilyenkor azt kellene nézni,hogy kényelmesebb a kismamának!Egyébként az otthonszülés hogy működik?Kinek kell szólni?
2012. ápr. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!