Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni vérzés?

Császár utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy menjek vissza ha nagyobb nyúlós darabok távoznak, de a kisebbek miatt nem kell aggódni. Most akkor mekkora számít nagynak?
2012. nov. 5. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szia:-) attól függ, mikor szültél. Ha már egy-két hónapja, akkor nem nagyon normális, hogy nagyobb darabok jöjjenek ki. Ha pár napja, akkor simán belefér. Nekem egy tenyérnyi jött ki, doki szerint semmi gond, megnézett, tisztult. Első császárom után kerek 8 hétig véreztem, 6 hetes kontrollon éppen az uh-n jött ki egy fél tenyérnyi, a doki megnézett hüvelyi uh-val, az is tisztulás volt, én meg halálra rémültem...második császárnál már csak 2 hétig volt vérzés, első 4-5 napban volt néha darabos, utána semmi. Persze, egyénfüggő is, ki hogy tisztul. Hogy mekkora számít nagynak? Nem tudom, fél tenyérnyi kb.
2012. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom mennyire normális, én megkérdezném a dokimat a helyedben. 4 hónapja császároztak, a kórházban volt erősebb a vérzésem, itthon 1 hétig használtam sima betétet, utána már elég volt a tisztasági betét, nekem nem volt darabos.
2012. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem ehhez képest nem volt vérzésem a kórházban volt 1-2 napig kicsit erősebb aztán már csak tisztasági betétet használtam. A doki azt mondta még jo hogy nincs akkor lenne gond ha lenne...hm nem tudom de nem volt semmi gond
2012. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!