Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tényleg annyira fáj a...

Ha tényleg annyira fáj a varrás, miért nem érzéstelenítenek?

Figyelt kérdés
Sok kismamától azt halom, hogy az egész szülésből a varrás volt a legfájfalmasabb, azt viselte a leg nehezebben... Ha már egyszer megszenvedett a kismama a szüléssel, miért nem lehet ezeket a fádalmakat enyhíteni? Még nem szültem, előtte állok, csak tájékozódom...:)
2013. ápr. 4. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát én 2 érzéstelenítőt is kaptam,kívül belül varrtak. Nekem ez jobban fájt mint a szülés, pedig 8 órát vajúdtam.
2013. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát, mire kibújt a gyerek, már totál elegem volt az egészből, és úgy voltam vele, hogy hagyjanak már végre békén, minek még varrogatni is. Többnyire nem fájt, de volt hely, ahova már nem jutott az érzéstelenítőből, vagy nem annyi, így ott jobban éreztem a szúrást. De abszolút kibírható volt, csak jobban örültem volna, ha végre inkább a gyerekkel foglalkozhatok.
2013. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2 érzéstelenítő injekciót kaptam varrás előtt, mégis azt hittem, hogy meghalok a fájdalomtól. Valószínű azért is fájt annyira, mert attől rettegtem a legjobban. A varratszedésről már nem is mesélek...
2013. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy veszettül fájt, de éreztem.
2013. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Simán szültem, fájdalomcsillapítás nélkül. Varrás előtt kaptam két szurit és semmit nem éreztem a varrásból.


Könnyű szülést kívánok! :)

2013. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lányomnál nem érzéstelenítettek de nem is éreztem a varrást. Fiamnál nem érzéstelenítettek, éreztem de nem kibírhatatlan. apró szúrások, de nem vészes.
2013. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kaptam érzéstelenítőt, de mivel repedtem kívül belül, elhúzódott a varrás. 45 percre sikeredett, az utolsó 20 percben éreztem csak, de akkor sem fájt, csak kellemetlen volt.
2013. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1 órán keresztül rakott rendbe szülés után a dokim. Kaptam rendesen érzéstelenítőt a varráshoz. A gátseb varrása nem volt vészes, de a hüvely varrásánál percenként kérdeztem a dokit, hogy "sok van még hátra"? Az nagyon fájt.
2013. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!