Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Infókat, véleményeket szeretné...

Infókat, véleményeket szeretnék DR. Sándor Csaba nőgyógyászról, a miskolci Semmelweiben van, ha jól tudom? Semmit nem találok neten róla, de azt hallottam, jó doki,11 hetes vagyok, és szeretnék már orovost választani! Köszönöm a segítségetket!

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mi is hozzzá mentünk először. de nem vállal már szülést.
2013. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
ha ennek ellenére is választanád, akkor a máv rendelőben van a magánrendelése h-cs 18-19-ig. 5000+1000 cytológia.
2013. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szuper doki, én nagyon csíptem. De tényleg nem vállal sem szülést, sem pedig nőgyogyi műtétet.
2013. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnálom, pedig talán még ő jöhetett volna sba..., most tanácstalan vagyok.Róla olvastam tök jókat. Hm, lehet, hogy akkor Szemánt fogom választani. Köszi mégegyszer!
2013. máj. 16. 07:52
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia.En is ot szerettem volna de sajnos nem vallal mar semmi ilyet, csak a Mav rendelobe es a Misekben rendel.Ketsegbe vagyok esve mert mindenkirol hallani jot is rosszat is.Nyilvan senki sem tokeletes.

Szeman, Vrecenar, Gubas es Dudas akiken gondolkodom.

Fontos lenne a maganrendeles, de azt hiszem egyik sem csinal ilyet.De ha megis orommel vennem ha irnanak ide akik tudnak valamit. (Ha nem gond) Tovabba kedves kerdezo ird mar meg majd hogy kit valasztottal vegul es mi a velemenyed,nekem 2-3hetrm meg van.koszonom

2013. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Vannak olyan dokik is, akiknek magánrendelésük is van. Pl. Hajas, Vrastyák, Steierhoffer. Ezek közül nem gondoltál esetleg választani?

2013. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

teljes szívből ajánlom nektek Gubást! 1 hónapja szültem nála. imádtam. maximálisan elővigyázatos, az ő kismamái pl. heti 2x járnak nst-re,túlhordásban naponta. ez csak egy példa. éjjel 1kor hívták,h. szülök, sztem fél órán belül ott volt.

magánrendelése a villanyrendőr sarkán lévő bank (talán budapest bank...) előtti kapualjba ha bemész, jobbra fel a lépcsőn,az első emeleten van a gangról nyílik a rendelő.(szörnyű az az épület,mi bolyongtunk ott vagy 10 percet,de lehet mi voltunk bénák.) a 25. hétig 6000-et kért tőlünk, a 30-tól 8000-et. 20. 5 hetente hív rendelésre,de engem pl. a 20.-on a kórházba hívott. ha érdekli valamelyikőtöket, szívesen megadom a számát. (zárójelben még azt azért megjegyzem, hogy 2-3 ajtócsapkodást is megérne :D)

2013. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3.valaszolo Hajas egy szamomra bunko doki...a hugom nala szult nem reg. Nehez szules volt,14orat szenvedett , csaszarozni kellett volna DE ehelyett vart majd kulcscsont toressel megszuletett a pici. Fogadott orvos volt ...de maganrendelesre sohasem hivta be de az 5ezreseket elvette azert kozben a Semmelweisbe ahol amugy ingyenes ott vizsgalta....en ot nem ajanlom.
2013. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3. vok. Oké-oké, nem akartam kötözködni csak ajánlottam. Hát igen, szinte mindegyikről vannak negatív és pozitív tapasztalatok is.
2013. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha Gubásról valaki talál negatív véleményt,annak megpusszantom a lábaujjaközét ;)
2013. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!