Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Infókat, véleményeket szeretné...

Infókat, véleményeket szeretnék DR. Sándor Csaba nőgyógyászról, a miskolci Semmelweiben van, ha jól tudom? Semmit nem találok neten róla, de azt hallottam, jó doki,11 hetes vagyok, és szeretnék már orovost választani! Köszönöm a segítségetket!

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
No, köszi a hozzászólásokat! Nem tudom még kit fogok választani, val.szín Szemánt, kivéve ha a mostani dokim nem fogja őt ajánlani. A mostani dokim egy tündér, angyal, nagyon.nagyon ott van! Leskó! Csak sajni ő nem szüleszt, hozzá jártam mert volt minden rendben a peteérésemmel és ő Kaáliban is van Miskolcon és Debrecenben. Na szóval , ő nem. Zsófi! Gubásról én is csak jókat hallottam és én sem tudok rosszat mondani, mert voltam nála 3szor, de köztünk valahogy nem volt meg az összhang. Nem volt semmi, nagyon kedves meg minden, de, tudod, van az az érzés...na meg a hormoneredményemre, amire ,másik 3 doki rávágta hogy hát ez alapján nincs p.é.-m m ő azt mondta hogy jó. szóval meddőségiben nem nagy ász, de nem is ez a szakterülete végülis. Lehet hogy ez is befolyásol engem, de csak Szemán után, ha nincs jobb ötlet, akkor választom Gubást. Jaj,m engem az is zavar, hoyg fiatal, jóképű.... :)
2013. máj. 17. 13:42
 12/21 A kérdező kommentje:
Jaj, még 5-ös válaszoló, Szemánnak is van magánrendelője, aszem valahol a Batóházban, de ha megtudom pontosan, megírom!
2013. máj. 17. 13:43
 13/21 anonim ***** válasza:
Leskót tényleg sokan szeretik,bár én nem ismerem,remélem bejön neked és jó doki lesz!
2013. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jajj,benéztem! a mostani dokid Leskó! :) kicsit figyelmetlen vagyok :$
2013. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Fintor Zsófi!egy régebbi hozzászólásodat néztem, a kombinált tesztrről. szeretném én is megcsináltatni, a hétenvagyok 12 hetes, úgyhogy minél hamarabb ha tudsz válaszolni, azt megköszönöm. A megyeiben hol csináljék? mert telefonon, azt mondták a szüleészeten hogy a labor, a laborban azt hogy a szüláészet csinálja. :) jó, mi? szóval , kérdeésem, hogy kit kell keresni, hol, milyen osztály, hogy történik a fizetés. Nincs még orvosom, sem megyeiből, sem semmelweisből.segíts lágyszi! Köszike! Szilvi
2013. máj. 28. 10:00
 16/21 anonim ***** válasza:
szia! nekem úgy volt, h. akkor még a dokim megyeis volt, és ő vitt be. ahogy bemész a szülészet főbejáratán, túlnész az uh folyosón, talán egy lépcsővel találod szemben magad, balra van egy másik folyosó, ki van írva, h. babamozi. nah nekem ott csinálták az uh-t, meg a vérvételt is ott csinálták volna, ha sikerül levennie a nőnek. sajnos nem tom hol kell időpontot kérni, ha nincs dokid :( de nem a laborban voltam, az tuti. fizetés úgy zajlik, h. ha végeztek az uh val és a vérvétellel, kapsz egy csekket 16e ftról, befizeted, vissza viszed a befizetett csekket és maj postán megküldik az eredményt. asszem ennyi.
2013. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nah tuti a szülészeten csinálják, ne hagyd, h. félre vezessenek !
2013. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszike! HOgy kell oda bejutni, vagy mit kell vinni? na, tudom, hogy hol van, de se beutalóm, se semmi... ? :)
2013. máj. 28. 12:17
 19/21 A kérdező kommentje:
Jaj, most látom hogy 2szer írtál, olcasom is mindjárt :)
2013. máj. 28. 12:18
 20/21 A kérdező kommentje:
Elolvastam! Köszönöm a gyors válaszodat! Még este megkértdem a dokimat, aki még Leskó...
2013. máj. 28. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!