Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetesen megkellett szülnöm...

16 hetesen megkellett szülnöm a kilányomat de nem engedték megnézni. Miért nem?

Figyelt kérdés
Könyörögtem had lássam, de nem engedték. Annyira akarom látni, még ha nem is "szép" látvány, de akkor is az enyém és szeretem.
2013. jún. 2. 16:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Általában tényleg azért nem engedik megnézni, hogy nehogy túlságosan kötődj hozzá, esetleg nagyobb traumát okozzon. Ilyenkor veszélyes hulladékként kezelik, és elégetik :( Mondjuk szerintem ennél van rosszabb, pár hónapja egy rokonnal történt meg, ugyanígy 15-16 hetes terhes lehetett, mikor elvetélt. A kórházban (budapesti klinika!) odaadták neki egy kis tartályban a magzatot, hogy csináljon vele, amit akar! Végül eltemették a magzatot (az apuka édesapja pár éve halt meg, mellé), de sokkolta őket az egész, ráadásul a kórház részéről ez baromi szabálytalan volt...
2013. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem engedték,mert nem elég,hogy elveszítetted,a látványa elég felkavaró lenne.Ettől függetlenül a jogod meglenne hozzá,hacsak tényleg nem olyan rossz állapotban volt szegény :(

Amúgy lehet lepontozni,de más gyászát illene tiszteletben tartani!

2013. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Én könyörögtem 1,5 órán keresztül, had lássam legalább messziről. Erre a vége az lett hogy benyugtatóztak. Hát köszönöm szépen. Azt hiszem könnyebb lenne feldolgozni ha láthatnám.
2013. jún. 2. 17:20
 14/35 anonim ***** válasza:
77%

Es ki nem tartotta tiszteletben, utolsó? Olvasd mar el mégegyszer, hogy mit írtam! "Sajnálom, ami történt"

Az átlag embernek - mondjuk 100bol 99nek- a szules/születés örömteli esemény. Ezért írtam, hogy nem hiszem hogy örömöt okozna. Semmi sértő, bántó szándékom nem volt vele.

Bár nem pont ugyanolyan de a lényeg ugyanaz: a sulyos balasetben sérülteket sem engedik megnézni a családtagoknak. Semmi értelme, csak sokkolna őket a látvány.

2013. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam pont hogy könnyebb elgyászolni ha láttad. Dehát ha ez a rendszer hogy nem lehet akkor nem lehet nem tudom mit lehet tenni, gondolom semmit. Sajnálom borzalmas lehet.:(
2013. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
Tőlem műtéttel vették el, nem születtették meg szerencsére. Amikor ébredeztem az altatásból én is azonnal azt kérdeztem, hogy hol van, mi lett vele, hova vitték, de csak megsimogatták a fejem, hogy ezzel ne foglalkozzon...
2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Azt írtad, egészséges volt. Megkérdezhetem, miért volt akkor szükség erre? Csak ha nem túl személyes a kérdés. Amúgy valóban veszélyes hulladék, hamvasztják.
2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon sajnálom ami Veled történt. Megkérdezhetem mi történt? Beindult magától a szülés?

Talán az segíthet egy picit ha imádkozol érte (pedig nem vagyok vallásos, de valahogy ez jutott eszembe).

Biztosan nagyon szeretnéd Őt látni, de próbálj meg beletörődni hogy nem láthatod. Ettől még tudsz rá gondolni, és esetleg imádkozni érte.

2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!Ilyen korai terhességi hétben is megszülesztik?
2013. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy nagyon fáj, hogy nem láthattad. :( És ez most kérdéseket vet fel benned. De egy 16 hetes magzat, hiába egészséges, sajnos nem kifejlett, korukból adódóan aránytalanok, csontoskák, és nagyon sokkoló látványt nyújtanak. (Mi láttuk a babánkat ultrahang felvételen, ami persze, nem ugyanaz, de nagyon kis UFO-szerű. Mondom ezt a legnagyobb jóindulattal!)

Sajnos, nem tudok olyat mondani, ami megvigasztalhatna. Igazából egy ilyen tragédiát csak idővel lehet feldolgozni, de hidd el, csak tetézte volna a fájdalmad, hogyha látod a babátokat. :( Emlékezz rá szépen az ultrahangos képekről! :(

2013. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!