Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetesen megkellett szülnöm...

16 hetesen megkellett szülnöm a kilányomat de nem engedték megnézni. Miért nem?

Figyelt kérdés
Könyörögtem had lássam, de nem engedték. Annyira akarom látni, még ha nem is "szép" látvány, de akkor is az enyém és szeretem.
2013. jún. 2. 16:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2013. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Jajj kedves kérdező nagyon-nagyon sajnálom, őszinte részvétem, hidd el jobb hogy nem láttad a babát hiába egészséges, akkor is sajnos ők még ebbe a korba nagyon aránytalanok, nagy fej kicsi csontos test ilyenkor még nincs testzsír így konkrétan csont és bőr :( sajnálom. Próbáld meg feldolgozni, ha esetleg egyedül nem tudod akkor kérj orvosi segítséget. Hidd el hamarosan boldog anyuka leszel.
2013. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Őszinte részvétem! :-(
2013. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Én tavaly jártam úgy, hogy a 16. héten kellett véget vetni a terhességnek, mert beteg volt a baby, nekem az egyik barátnőm orvos, pont azon az osztályon volt gyakorlaton, így bejöhetett velem a műtőbe, én is mondtam , neki utána, hogy azért jó lehet volna látni, ő erre csak annyit mondott, hogy NEM Így is épp elég nehéz ez a helyzet, ha megnézem, belevésődött volna a kép a fejembe és sosem tudtam volna elengedni
2013. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Átérzem a fájdalmad kedves kérdező,a 40.hetes egészséges babámat,aki a kórház felelőtlensége miatt halva született,azóta is gyászolom,szörnyű dolgok jutnak eszembe vele kapcsolatban,bevillan,pl.hogy boncolják és összeszorul a szívem a kis élettelen test "láttán."Sajnálom.Kitartást.
2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!