Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetesen megkellett szülnöm...

16 hetesen megkellett szülnöm a kilányomat de nem engedték megnézni. Miért nem?

Figyelt kérdés
Könyörögtem had lássam, de nem engedték. Annyira akarom látni, még ha nem is "szép" látvány, de akkor is az enyém és szeretem.
2013. jún. 2. 16:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
fura, mert több fejlett országban is csinálják úgy ilyen esetekben, hogy beteszik egy pici fehér lepedőbe/kendőbe, és mellé tesznek egy szál virágot, és úgy adják oda a szülőknek elbúcsúzásra. Hogy itt miért nem lehet így...passz. Youtube-on egy csomó ilyen videó van, ahol nem kifejezetten szépek a babák (elnézést akit érint, nem tudom jobban megírni), bár mondjuk azok pár héttel idősebb terhességek lehettek. Vesetálban mondjuk biztosan nem szép látvány egy magzat ilyenkor. Nem tudom itt miért nem lehet meghagyni a jogot, hogy eldöntse az ember, hogy szeretné-e megnézni vagy nem. Sajnálom a történteket, nem lehet könnyű. Az meg, hogy benyugtatóztak, hááát...persze, segítő szándék biztosan, de honnan tudhatják, hogy neked így könnyebb lesz?
2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha teljesen egészséges volt, miért kellett megszülni?
2013. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Pl.elmegy a magzatvíz egyszer csak minden előjel nélkül, barátnőmnek is így volt, mondjuk ikrekkel :(

Minden előjel nélkül kinyílt a méhszája 17 hetesen és elfolyt a magzatvíz onnan meg már nem volt visszaút. Neki se mutatták meg az ikreket csak annyit mondtak amikor nagyon kérlelte őket, hogy kisfiúk voltak:(((

2013. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vérezni, a mentőbe pedig elkezdett szivárogni a vizem. Levállt a lepény. És hamvasztás után hol van? Mármint elsöprik aztán volt nincs? :( jaj
2013. jún. 2. 18:33
 25/35 A kérdező kommentje:
A baba teljesen egészséges.
2013. jún. 2. 18:34
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne erre gondolj, kérlek. Csak rossz érzéseket ébreszt benned, ha arra gondolsz, hol van. Gondolj arra, hogy ő már egy jobb helyen van, és onnan fentről néz le rád. Nagyon szomorú ez így, de hidd el, lesz még jobb is. Azt szokták mondani, ilyenkor érdemes elbúcsúzni tőle gondoltam, mintegy eltemetni, hogy a szívedben lezárd, természetesen nem elfelejteni kell, csak elengedni.
2013. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Talán segít:

Barátnőm is elvesztett egy babát, majd a következő évben szült egy egészséges fiút. Két évre rá megint elvesztett egyet, egy évre rá megint sikerült egy egészséges gyermeket szülnie. Azóta meg már van egy harmadik is.


Anyukám a hatvanas években két gyermeket is szült. Az első halva született, a második két napot élt. A harmadik (tesóm) és a negyedik (én) gyermeke egészségesen született és nőtt fel.


Szóval fel a fejjel. A veszteség feldolgozása után újraindul az élet és leszel te még boldog anyuka!

2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Te írtál ki valamelyik nap kérdést,hogy 16 hetesen mennyi vérzés normális?

2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Igen én voltam. Akkor még dobogott a pici szíve:(

Nem volt olyan nagymértékű a lepény leválása hogy be kelljen fejezni a terhességet. Azon még tudtak volna segíteni és még mindig élne a kicsikém. De az a hülye víz folyni kezdett:( Aranyosak vagytok hogy nyugtattpk hogy lezs majd babám de ezt most valahogy nem tudom elképzelni.

2013. jún. 2. 20:36
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!Mielőbbi gyógyulást (testi,lelki),és majd,ha felkészültél rá,egészséges,teli tüdővel üvöltő babát/kat kívánok Neked!
2013. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!