Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok és erősen...

36 hetes vagyok és erősen bevéreztem. Befeküdtem a kórházba, ahol a dokim van, de nem voltak hajlandóak UH-t és vizsgálatokat végezni, a dokim pedig szabin. Nagyon rossz tapasztalatokat szereztem. Mehetek más kórházba szülni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy lehetnek ilyen figyelmetlenek, hová jársz te?

A dokiddal milyen a kapcsolatod, mert ha csak nagyon jó, akkor maradj végülis nála fogsz szülni. A kérdés hogy bennt lesz e ha netán lenne valami veletek! Ezen én is elgondolkodnék, és miért vagy mitől véreztél be, milyen színű volt, volt előzménye? De rendben vagytok most már ugye? Nagyon remélem, írj

2008. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SZia!


Természetesen, mehetsz, a szülés ambuláns, bárhová lehet menni. Nem írtad merre laksz, de nagyon ajánlom a Baross utcai Női Klinikát.


Írj majd, hogy mi van veled!

2008. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jelenteném itt: [link] Nem feltétlenül bosszúból, hanem azért, hogy egy kicsit az orrukra koppintsanak, hátha mások nem járnak így.
2008. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem volt előzmény,csak egyszerűen elkezdett ömleni a vér!1 CTG-t csináltak és ennyi!A dokim be sem jött a zárómra azt írták,hogy jósló fájások,de ez sem volt!És orvost sem láttam a 2 nap alatt!Bocsi azt tényleg nem írtam,hogy Zuglói vagyok de Óbudára vagyok bejelentve,ezért kérdeztem hova mehetek!Köszönöm,hogy segítetek!
2008. jún. 22. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha élénkpiros vér öntött el, akkor pláne ajánlom, hogy a barossba menj el, nem fognak elküldeni, vidd a papírt is magaddal amit kaptál. Az lehet lepényleválás is, és az bajt okozhat, ellenben ha megszületik most a manó, mert emiatt beindítják, akkor minden oké, mert már elég nagy. (nekem is 36-ra született az első)

Nekem egy nagyon pici barnás folyásnál is azonnal uh-t csináltak éjjel is...

Nagyon szorítok!


Írj mindenképpen, ha voltál más dokinál!


Judy

2008. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!