Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Asztmás kismamák! Simán vagy...

Asztmás kismamák! Simán vagy császárral szültetek?

Figyelt kérdés

Második babámat várom.A mostani terhességemmel jobban előjött az asztmám.

Számíthatok császármetszésre emiatt?


2014. jún. 4. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége. Rengetegszer témáztunk már itt az asztmás kismama-szülés témakörről, szerintem keress rá.

Engem a szakorvos többször rendelt kontrollra, szakorvosi javaslattal mentem szülni (mi a teendő velem, milyen gyógyszert kaphatok) amit a szülésznő kezébe nyomtam még a szülőszobai bejelentkezéskor. Érdemes lenne szakorvossal konzultálni ő mit mond, gondolom jársz rendszeresen.

2014. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Siman szultem egyszer kellett vajudas alatt egy kis ventonil mert a paniktol fulladtam.

Viszont terhesseg alatt nagyon sokat mozogtam setaltam usztam ez segitett.

2014. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősőm asztmás. Sima szülésnek indult, de egyéb okok miatt császározni kellett. De nem az asztma miatt.
2014. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé eldurvult az asztmám a terhesség alatt (nagyon befulladtam a 3. trimeszterben többször is, holott előtte évtizedekig nem volt ilyen problémám, csak egészen pici koromban), így a szakorvosom, a nőgyógyász és az osztályvezető megbeszélték az ügyemet, és arra jutottak, hogy inkább császár legyen, így ilyen módon szültem.

Most szülés után megint helyreállt az állapotom, rendszeresen gyógyszert szedek ugyan, de nem fulladok.

2014. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán szültem mindkétszer. Mondjuk nekem a várandósságok alatt nem okozott nagy problémát az asztma szerencsére.
2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!