Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés valóban fájdalmasabb...

A szülés valóban fájdalmasabb a menstruációnál ez esetben?

Figyelt kérdés

A menstruációm annyira fájdalmas néha, hogy elájulok a fájdalomtól, jobb esetben hányok... Tehát úgy gondolom, hogy ennél fájdalmasabb dolog nem lehet az életembe, ha már az adott fájdalomtól elájulok

Nem tanácsokat szeretnék, hogy szüntessem meg, hanem a kérdésre választ :) Tapasztalatokat, akinek ilyen fájdalmas volt a menstruáció, és szült már. Én még nem fogok szülni, pár évvel később tervezem. Jah és tudom hogy mindenki más, nem lehet megjósolni, csupán tapasztalatokat szeretnék hallani, vagyis olvasni



2015. febr. 6. 14:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%

Endometriózisom van, az okozza, hogy borzalmas görcseim vannak menstruáció alatt. Szülés előtt még rosszabb volt.

A vajúdás eleje az elment. Kb. 2-3 görcs után egybefüggő fájàsaim voltak. Elhiszem, hogy van, akinek két összehúzódás között 5-10 perc van, de nekem nem volt. Beszélni nem tudtam, levegőm nem volt. 3 óra alatt meg is lett az első gyerek.

A második szülést indítottak, oxitocint is kaptam, burkot repesztettek, de kb. annyi volt, mint egy közepes mensi. 3 óra várakozás után császároztak, mert romlottak a baba értékei.

Hidd el: oka van annak, hogy a szülés annyira fáj.

2018. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
38%

A szülés hidd el fájdalmasabb bármilyen fájdalmas menstruációnál.

A menstruációnàl a nyálkahártya leválik aztán ennyi persze görcsökkel jár. A szülésnél a méhed is nagyobb mint alap esetben és arról válnak le a dolgok nyílik a méhszáj amit nyom a baba feje, ráadásul keresztül halad egy kb 3 kg 50 cm körüli gyerek a testeden szakadások reperések id lehetnek a hüvelyben gáton. A méhed görcsöl vagyis összehúzódásokat végez amit csak akkor tudsz meg mikyen fájdalmas ha oda kerülsz. Nem lehet egy menstruációhoz hasonlítani amúgy vajudáskor is van hányinger nekem mindkét szülésemnél volt de másoktól is hallottam.

2018. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!