Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen indokkal érveljek a...

Milyen indokkal érveljek a császár mellett, van indok, de ha megsem fogadja el?

Figyelt kérdés
20 hónapja szültem császárral, és mindkettőnk élete veszélybe kerülhetett volnam, fájásgyengeség 3-4 percenként jött oxi mellett, és feje se jól illestkedett be. Eddig mindenki azt mondta tuti császár 2 hete 36 hetesen 3 cm volt a heg es azt mondta orvosom nem indokolt. És a hasam hatalmas! 2 baba bőven elférne! 124 cm a körmérete, és nem volram tulsulyos. Azóta rettegek a sima szüléstól, az előző sikertelenség miatt. Császárt kérnék de mivel érveljek? Fáj a heg? Elég szigorú a főorvos úr!

2015. máj. 8. 06:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy megbizol e benne!? Ha igen akkor ne parazz... melyik kórházba fogsz szülni?
2015. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én császár után megszültem a másodikat simán, és sokkal gyorsabban felgyogyúltam mint császár után...

De nagy valószínűséggel meg fog császározni, ne aggódj. Ha bármi komplikációt lát, vagy nem tágulsz rendesen, nem fog hagyni szenvedni, azért a császárosokat jobban féltik..

2015. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Uh szegény, ez neem is nagy félelmem. Az elsőt császárral hozták világra tulhordás sikertelen inditás fájásgyengeség miatt. Nagyon tiltakoztam ellene rettegtem a császártol de muszály bolt mert az utolso fájásoknal mielott evették a ctgt mar a pici szivhangja is nagyon leesett.Szenvedtunk mindkettem. Most tervezzuk a kistesot, nagyon félek a sima szüléstől, nagyon szeretném megprobalni de nem kockáztatom az életem sem az övét. Ha ugy alakul pont l.sza.om ha császár lesz megint csak jol legyunk. A helyedben én is rábíznám magam az orvosra,ha jo orvos, utánnajártál megbizol benne. Tul sokaig(lehet hogy korhazanként eltérő de 8ora kb ) ugysem hagyhatnak vajjudni a heg miatt.Megértem a félelmed.Mindenképp jelezd az orvosnak, csak szerintem más tálalásban. Pl szeretnéd ha természetes lenne, de nem kockáztatod sem a saját sem a pici épségét egy pillanatig sem.Két gyereket kell felnevelned. Bizol benne, de te a császár mellett döntesz a legelső aggaszto jelre.

Én nem vetem meg azokat akik nem akarnak hüvelyi uton szülni főleg egy császár után. Jomagam viszont nem akartam és nem is akarok császárt. De ha ugy adodik hogy a második is azlesz nem fog ugy megviselni mint az első. A lényeg hogy jol legyunk mindketten.

Itt az emberek mar nem a szülés fájdalmátol ismeretlenségétol félnek hanem egy valos komplikácio lehetőségétől ami ott lebeg a feje felett.Emellett a vajjudas,gátmetszés tolofajas kellemetlenségnek tunik.

Szerintem ott akkor majd változik a véleménye,lehet most azért tiltakozik hogy felkészitsen a szülésre hogy te is arra készulj lelkileg.De ugygondolom manapság sokszor hamarabb veszik elő azt a szikét.Nem fog habozni ha ugy látja gond adodhat. Bizz benne, tudom hogy félsz, de nagyon kicsi az esélye a hegszétválásnak.Hamarabb megelőzik! Kitartás!Nagyon sokaknak sikerul. Egy ismerősöm a 3.gyermekét szülte császárral. 36évesen.Majd még 2öt simán 38-39évesen majd 41. (nem kisebbségi csak nagy családot akartak) Semmi komplikacio nem volt pedig a méhe mar nem olyan volt mint egy 20évesé.

2015. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!