Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogy alakult a szülés...

Kinél hogy alakult a szülés beindulását követően a kórházba jutás? Besétáltál/mentőt hívtál/párod vitt be?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Az első indított volt, így már 2 napja bent voltam a kórházban. A második hajnalban indult be a férjem vitt be, miután áthívta tesómat vigyázni a nagyobbik lányomra.
2016. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Taxival mentünk be. A városban lakunk ahol van a kórház, hajnal fél 4-kor a busz nem jöhetett szóba.
2016. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Az elsőnél indításra mentem be. A második megindul magától, még megnézett az orvos, leadtuk a nagyobbik gyereket megőrzésre és utána autóztunk be a férjemmel a kórházba. Ez kb 40 perc, ha nincs dugó. 5 perces fájásokkal mentem be.
2016. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
A férjem vitt be. Nem lakunk messze, sétáltam volna, de folyt a magzatvíz és nem akartam tócsákat hagyni :D
2016. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

A férjem vitt be, miután elfolyt a magzatvíz.

Eleve így készültünk, ő az utolsó egy hónapban már nem ment el a városból, az utolsó két hétben pedig egyáltalán nem ivott alkoholt, hogy tudjon bármikor vezetni. Bulizni elment, de bekapcsolt, felhangosított telefonnal és nem ivott. Szegényre egyszer így hoztam a frászt, mert felhívtam valami nagyon bagatell kérdéssel (nem találtam valamit), ő meg túlparázta a hívást "Oké, azonnal indulok, nagyon fáj, vagy hogy vagy, már a kocsinál vagyok!!"

Győztem a szavába vágni, hogy nem fáj semmi, csak nem találom az ollót és nála láttam utoljára, el ne induljon :)

2016. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Épp vásárolgattam, amikor éreztem, hogy folyik a víz. Hazavezettem, hívtam a férjem, ő is hazajött.

Aztán ő vitt kórházba. (de simán én is be tudtam volna vezetni, később kezdődtek csak a fájások).


Besétálni nehéz lett volna, azaz időigényes, 30 km messze volt a kórház.

2016. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer a párom vitt be.
2016. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Férjem, azon kívül a mentő kihívása lett volna csak megoldás.

De egy jó sztori: Ismerős anyukával elindult a párja, 35 km-re lévő kórházba, aztán a tőlük 10 km-re lévő, egyébként útba eső mentőállomáson leadta az anyukát, hogy ő nem meri tovább vinni, mert mindjárt megszül. De aztán kórházban lett meg a baba.

2016. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Éjjel elfolyt a magzatvíz, zuhany, kis pakolászás után a férjem vitt be.
2016. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Párom vitt,5 perces fájásokkal.
2016. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!