Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogy alakult a szülés...

Kinél hogy alakult a szülés beindulását követően a kórházba jutás? Besétáltál/mentőt hívtál/párod vitt be?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 09:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Vasárnap este 10 körül lett egyértelmű, hogy szülök. Felöltöztünk a férjemmel, leadtuk apukáméknál a kutyánkat, aztán kocsival bementünk a kórházba.
2016. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Párom vitt be. Hajnal 5-kor kis pukkanással elkezdett folyni a magzatvíz. Aznap 07:00-kor egyébként is randim volt a dokimmal, és eleve a párom vitt volna a Klinikára.
2016. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
A megbeszélt napon(NST) a férjem vitt be 5-8-7-10 perces fájásokkal.Az NST-re várni kellett volna, így megkerestem a dokim, aki szólt a szülésznőnek, és mentünk is a szülőszobára.
2016. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Az elsonel a ferjem baratja vitt be bennunket (nem lakott messze).

A masodiknal a ferjem vitt be.

2016. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Sógornőmet a férjem vitte be terepjáróval, mert esett a hó, és nem mertek mentőt hívni, nehogy elakadjon. Falu, 30 km-re a kórház.
2016. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Apósom vitt be. Nem volt autónk, én taxival gondoltam bemenni, de apósom ragaszkodott hozzá, hogy bevisz minket, és míg lezuhanyoztam, már ide is ért. Soha, sehova nem ér időbe, egy órát legalább késik mindenhonnan, csak elindulni legalább fél óra neki, most meg 10 perc alatt itt volt. :-)
2016. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Első gyereknél taxival mentünk be éjszaka.

Második gyereknél megvártuk míg anyós ideér vigyázni az elsőre majd busszal bementünk hogy addig is egy jó séta csak javít a táguláson.nem bántam meg 😊

Harmadikat most várom tervek közt ugyan ez szerepel de majd kiderül.

(Hozzáteszem nekem van csak jogsim így nem mernék vezetni)

2016. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

A mentő vitt be.

Ömlött a magzatvíz, a pelenka se fogta fel teljesen, taxi így szóba se jöhetett, egyébként is feküdnöm kellett.

(És miután mindketten utálunk vezetni, bizony kocsi nélkül vállaltunk gyereket.)

2016. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

A férjem egy másik városban dolgozott (éjszakás volt), így a szüleim vittek be.


Tényleg, aki egy eldugott faluban lakik és nincs autója, az hívhat mentőt?

2016. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Elsőnél a férjem vitt be.2.és 3.nál már a kórházban voltam amikor megindult
2017. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!