Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, ha a babádat 24...

Szülés után, ha a babádat 24 órában magad mellett szeretnéd tudni?

Figyelt kérdés
Tudom, frissen szülés után egy időre elviszik megvizsgálni stb. De utána, ha szeretném magam mellett a babát, és nem sárgul be, akkor más miatt csak a legvégén viszik el, mielőtt hazaengednek ugye? Kinek sikerült, hogy tényleg nem vitték el a bébit?
2016. aug. 4. 18:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Császár napján még nem volt velem, de másnap közös szobába tettek és nem vitték el többet, se fürdetésre, se vizitre. Fürdetni jött segíteni egy csecsemps nővér, vizitre is oda jött be a zorvops a szobába.
2016. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen a császár az más, ott jóval inkább ki van ütve az ember.
2016. aug. 4. 18:39
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Huvelyi utan tobb mint 24 orat marasztaltak az orzobdn, mert elajultam, pumpaltak belem a vert. Utana kaptam csak meg a babat (szuletese utan odaadtak szoptatnj, de az elso felkelesnel osszeestem), az osztalyon volt csak vegeig velem. Vizit es furdetes aladt is.
2016. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nálunk meg a visit a szobában volt, csak fürdetni vitték el. Napi 1 óra max. Szülés után 2 órával már velem volt. Meg 3 óra volt mikor mentünk haza. Fürdetés előtt felkeltettük a babákat szopizni. Mikor jöttünk haza is megetettem mielőtt elvitték és éhesen kaptam vissza szóval nem etették meg tápszerrel. Én Nyíregyházán szültem.
2016. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
54%

Igen, elvileg többet lehet veled, mint nélküled.

Ezen a nem tömik meg dolgon azért majd gondolkozz el alkalomadtán. NEkem az első kék fény alatt kötött ki, mert nem hagytam megtömni és az a 6g tej, ami jött, meg utána 10g, az nem volt elég neki, hogy tisztuljon. Persze nekem akkor még azt is mondták, a cukros víz is rossz és huh, sima vizet kapott csak, meg a nagy semmi anyatejet. Azóta is lelkiismeretfurdalásom van. A másodikat már én etettem tápszerrel meg a kórházban, de rendesek, azt is kiadták a babával együtt éjjelre is :)

2016. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében a szobákban volt a vizsgálat és a csecsemős szobában a fürdés

ha akartad te csináltad ha nem akkor megcsinálják

ha gondoltad akkor vitted és utána kihozzák neked


mondjuk ezt a szobatársam mondta mert én összesen 1 éjszakát voltam bent a gyerekkel

2016. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

engem is császároztak ... adminisztrációs hiba miatt mehettem haza másnap :D


szal ha nem hagyod el magad akkor nem gáz a dolog

jó, ki hogy gyógyul és mennyire stramm emberke

2016. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%

Szt Imrében szültem kettőt, elsőnél rögtön a szülőszobából mentünk a gyerekágyas szobába, útközben a csecsemősök beadtak neki egy k-vitamint, meg felírták az adatait és mentünk tovább a szülésznővel. Csak vizsgálatokra meg fürdeni vitték el, egyszer mégis megtömték tápszerrel. (Induláskor már éhes volt, mire visszahozták aludt vagy 5 órát és utána feltűnően bénán szopizott, pedig előtte ügyes volt.) Szerencsére nem volt gond utána, csak anyatejes volt, de tanultam belőle. Másodiknál egy másik gyerekorvos volt, mikor szültem, mindenáron azt akarta, hogy hagyjam ott megfigyelésre, rendesen bunkó és erőszakos volt, a szülésznőm azt mondta ő nem mondhat neki ellen, de én igen, jogom van a babámat magammal vinni. Úgyhogy közöltem, hogy viszem magammal a gyerekem, igencsak csúnyán néztek rám és megjegyzéseket tettek. De szuper döntés volt, kb 2 óra múlva felkelt és éjszaka vagy 3-szor szopizott, reggelre be is durrantak a melleim és bőven lett. Ha otthagyom megtömik táppal és nem indul a tej. Az első két éjszaka nagyon fontos a tejtermelés miatt. Fürdetéskor is mindig megvártam.

Bocs, hogy hosszú lettem, de ragaszkodj a babádhoz, jogod van hozzá!

2016. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%
Jánosban szültem, ott vizitre/fürdetésre le kellett adni. Napközben végig velem volt, esti fürdetés után kihoztam még szoptatni (legalábbis próbálni), de én éjjelre beadtam...nekem a dokim azt mondta, hogy akkor van lehetőség regenerálódni, otthon majd éjszakázok eleget, ne ez legyen a szuperanyaság fokmérője. Szóval én megfogadtam a tanácsát, most a következő szülésnél is így tervezem. (Hozzáteszem, nekem nem durrant be a mellem, hanem fokozatosan lett egyre több tej - nyilván, ha bedurran a kórházban, akkor éjjel is érdemes kint tartani a babát és szoptatni).
2016. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem kellett leadnom 1 percre sem. Jó engem császároztak, de 8 óra pihenés, és magamhoz térés után már hozták is a babát, vagyis gyakorlatilag a páromnak adták. Este sem kellett "leadni". Fürdetni átvették, de még nézhettem is, gyakorlatilag a csecsemős nővér mellett álltam. Utána visszaadták és vihettem magammal a szobába.
2016. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!