Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, ha a babádat 24...

Szülés után, ha a babádat 24 órában magad mellett szeretnéd tudni?

Figyelt kérdés
Tudom, frissen szülés után egy időre elviszik megvizsgálni stb. De utána, ha szeretném magam mellett a babát, és nem sárgul be, akkor más miatt csak a legvégén viszik el, mielőtt hazaengednek ugye? Kinek sikerült, hogy tényleg nem vitték el a bébit?
2016. aug. 4. 18:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%

A Honvédban szültem, fürdetni elvitték, de a nap többi részében velem volt. A császár után éjfélkor kelhettem fel, amint felébredt, hajnali háromkor, hozták hozzám, hogy szoptassam meg.

Nem hinném, hogy megtömték tápszerrel, amíg velük volt, de őszintén: nem érdekel. Ha a babám éhes volt, és valaki megetette, annak hálás vagyok.

2016. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%
Én is az Istvánban szültem-3 gyereket-hüvelyi úton.Születése után a Férjem is ment a mérésre,fürdetésre,öltöztetésre,aztán rögtön hozták is vissza(együtt a szülésznővel).Bár külön vittek le minket az osztályra,de én amint elpakoltam már mentem is a babáért.Fürdetni anyuka viszi,a vizsgálatokat a kórteremben végzik.Hazamenetel előtt viszik el(akkor is ott álltunk a vizsgáló ajtajában),a doki még megnézi,oltja,ha kell megcsinál 1-2 dolgot(nálunk a legkisebbnek teljesen le volt nőve a nyelve,pikk-pakk felvágta),a nővérek berakták Neki a fülbevalót(az Istvánban megteszik,egy kis ellenszolgáltatásért).Szóval ebben a kórházban tényleg nem viszik el a babákat!
2016. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Na igen. Pont ez az,hogy ha nem viszik el és gyakran szoptatod,nem less gond. A lányom sem sárgult be,de 2 óránként szoptattam. És jé,nem kapott tápszert! Egy naposan a gyomruk akkora,mint egy cseresznye! Szoval örülök,h a Szt Imrében ez megvalósítható.
2016. aug. 4. 22:55
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
A 22. vagyok.Az Istvánban sem adnak semmit(szerencsére).Egy baba se halt még éhen.
2016. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem korán született a babám az Istvánban, és nem voltak jó szopóizmai. Folyamatosan segítettek, 2 óránként tettük mellre, kellett szegénynek a száját segíteni, hogy be tudja kapni egyáltalán a mellemet, ÉS a 2.3.4. nap (e miatt mi 5 napig voltunk bent) ott igazi anyatejet adtak neki többször is.

Imrében szerintem szintén nem etetik meg tápszerrel a te beleegyezésed nélkül.

Egy másik babámat a Dél-Pestibe szültem, sürgős volt, és az volt legközelebb, és az nem bababarát hely, mégis csak úgy adtak a bébinek tápszert, hogy engem előtte megkérdeztek, hogy mi legyen.

Szóval szerintem ne nagyon aggódj!

2016. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok, nekem is azt mondta a szülésznőm, hogy a beleegyezésem nélkül nem adnak tápszert, de senki nem kérdezte, csak észrevettem utólag és a papírján is feltűntették, de nekem se előre, se utólag nem szóltak, ezért erősködtem a 2. gyereknél, mert már nem bíztam bennük. Az Imre amúgy nem bababarát kórház, és ezt tapasztaltam is, nem hozzák, ha éhes, hanem tápszert adnak neki pl. éjszaka. Mondjuk van vagy 100 csecsemős, nem mind egyforma.

Nem tudom miért lettem lepontozva....

2016. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Peterfyben császár utan 6 órával mar velem volt, csak fürdeni vittek el, nagyon bababarat kórház.


Pestet közeli vidéki kórházban a masodik babat, császár utan 24 órával kaptam meg vizitre es éjjelre beveszik, es erdekes mód ejszaka nem éheztek meg....

Hivatalosan semmit nem kaptak (na persze)


Ez amugy nem tragédia, en pihentem -ami azert ram fért -napkozbe meg ra dolgoztunk tejre van is rendesen neki, 4 hónapja..

2016. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, de egyébként ezt a pontozást hol kell nézni? Az Imréről hallottam én is, hogy mostanában már merészebbek a tápszer nyomatásában a csecsemősök. Hát ez van, akkor figyelni kell. Én azon gondolkodtam, hogy egyágyasba megyek és így többet tudok majd pihenni, mert max a saját gyerekem sírására fogok felébredni akkor.
2016. aug. 5. 14:59
 29/30 anonim ***** válasza:

2 császárom volt. Az első este született, akkor csak szoptatni kaptam meg az örzőben, és másnap reggel felkelés és átköltözés után végig velem volt, kivéve mérés, vizit fürdetés, kb. 1 óra.

A második hajnalban született, délben keltem ki az ágyból, délután 3-tól szintén non-stop velem volt.

2016. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja és nem sárgult be egyik sem, hamar belövellt a tejem, jól is ettek.
2016. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!