Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira rettegek, hogy az...

Annyira rettegek, hogy az ájulás kerülget ha rágondolok, mit tegyek? Hogyan szedjem ôssze magam a szűlésig?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Biztosan nem elsö kèrdès, de szeretnèm tudni, hogy mit tehetnèk a fèlelmeim leküzdèsènek èrdekèben? Tegnap be kellett mennem a klinikàra, CTG-re aztàn teljesen bepànikoltam, hogy ùristen beindult a szülès, na erre leesett a vèrnyomàsom szèdültem, pàrom szerint olyan fehèr lettem, mint a fal , remegtem majdnem elàjultam. Akkor jött be a szülèsznö, mondta, hogy feküdjek a ba oldalamra, akkor megint normàlis szinem meg vèrnyomàsom lett. Szerintem rèszben magamat hergeltem, stresszeltem fel ennyire, hogy olyan hànyingerem is lett, hogy nem igaz.. hazaengedtek, mondtàk, hogy nem tàgultam, magzatviz szivàrgàs sem volt, minden OK.

32.hètben vagyok, elsö baba lesz. De annyira fèlek, attól, hogy fàjni fog, hogy kiakadok, bepànikolok mert màr most a rosszullèt kerülget, ha belegondolok. Pedig lefoglalom magam napközbe, jàrok vezetni (jogsit is most csinàlom) takaritok, bevàsàrolok, tvzek, kèszulunk egy lakodalomra is, kiràndulunk, elvagyunk, akkor eszembe sem jut viszont ha belegondolok, akkor vègem. Nektek mi vàllt be? Nyugtatót beszedhetek szülès elött, kôzvetlen?


2016. aug. 11. 13:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem tudom mi az az EDA. Itt sztem Epidural van csak.

Meg mindig felek tole, de mar nem rettegek. Abban bizom, h konnyen es gyorsan fog menni minden. 🙂

A parom ott lesz, lelki, testi tamaszkent 🙂 Remelem valoban eletem legszebb napja lesz.

2016. aug. 16. 08:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Eda=epidural


Kivanom, hogy nagyon szep, boldog, konnyu es gyors szulesed legyen!!!

2016. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!